Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur?

takımda en çok koşan ve orta sahanın direnci olan selçuk inanın yerine futbolcu istenmesi Türkiyede futbolun bilinmediğinin ispatıdır.

Hedefin ne? STSL'mi? Şuan ki orta sahan götürür.

CL'de başarılı olmak mı? Üst düzey takımlara karşı üst düzey oyuncularla oynanır. Sneijder Muslera haricinde o seviyede oyuncumuz yok. Bu ligde yok gerçi sadece bizle alakalı bir şey değil.

Bak benim fikrim açık nuri sistem oyuncusudur ilk sene necatili kadro da enginin filan yerine koysan katılırım ama nuri bemim gözüm de class bi adam değil selçuğun yarısı olmaz ben selçukla kıyaslamıyorum bile .. Şuan nuri bizim takıma hiçbir şey veremez .. Ergenlik geçeli çok oldu keşke olsam

Sağ açık'ın yerine mi koyacaksın?

Selçuk ne veriyor şuan takıma?

Sizin gibilerle aynı renklere gönül verdiğim için o kadar utanıyorum ki neyse peki nuri büyüktür selçuk

Hayata at gözlüğü bakmayı bırak yeter hocam.biraz avrupa maçları izle mesala bu sezon ben ağırlıklı olarak bundesliga izliyorum oyüzden anlıyorsun takımındaki futbolcuların ne durumda olduğunu

biz çok abartıyoruz bazı şeyleri

Fm başlıkları bunlar,itibar görmemeli böyle konular..Selçuk Melo ile birlikte bu takımın iskeleti..Takımda ki devamlılığı en yüksek oyuncuyu gözardı edemezsiniz..

Bak benim fikrim açık nuri sistem oyuncusudur ilk sene necatili kadro da enginin filan yerine koysan katılırım ama nuri bemim gözüm de class bi adam değil selçuğun yarısı olmaz ben selçukla kıyaslamıyorum bile .. Şuan nuri bizim takıma hiçbir şey veremez .. Ergenlik geçeli çok oldu keşke olsam

Sistem oyuncusu apaçık belli Nuri'nin.

Ben de ilk mesaj da yazdım zaten Selçuk Melo Nuri üçlüsü olsun diye.Selçuk'un yerine gerek yok Nuri'nin alınmasına.4-3-3 için ideal orta saha oluruz bu 3 lü olursa.

Ama Nuri'nin oyun görüşü Selçuk'tan 1-2 tık daha fazla.

Selçuk Nuri Melo yapıp top class iki oyuncumuzdan biri olan Sneijder'i yollayan arkadaşlara selam olsun..

Ha bu arada Madrid'in yedek ortasahası bile felç etti bizimkileri. O seviyedeyiz takım olarak. Futbolcularımızı abartmayıp sadece TR'de başarılı olacaklarını anlasak üstlerinde ki baskıda kalkar.

Sistem oyuncusu apaçık belli Nuri'nin.

Ben de ilk mesaj da yazdım zaten Selçuk Melo Nuri üçlüsü olsun diye.Selçuk'un yerine gerek yok Nuri'nin alınmasına.4-3-3 için ideal orta saha oluruz bu 3 lü olursa.

Ama Nuri'nin oyun görüşü Selçuk'tan 1-2 tık daha fazla.

Tamam oda senin görüşün ben 1-2 tık altta diorum sende üstte diyosun ..

Selçuk Nuri Melo yapıp top class iki oyuncumuzdan biri olan Sneijder'i yollayan arkadaşlara selam olsun..

Ha bu arada Madrid'in yedek ortasahası bile felç etti bizimkileri. O seviyedeyiz takım olarak. Futbolcularımızı abartmayıp sadece TR'de başarılı olacaklarını anlasak üstlerinde ki baskıda kalkar.

Anaa Şino vardı dimi lan. Unutmuşum onu oynamadığından :D

hastalık derecesinde bi fenerbahçe taraftarı olarak rahatça söyleyebilirim ki fatih terim ile birlikte gs'a 2 tane şampiyonluk getirmişlerdir. bu sene kötü olabilir ama bu adam olmazsa gs'ın yapısı tamamen bozulur. ilk gs'a gittiğinde çok üzülmüştüm zaten, tahmin ediyordum gs'ı 1-2 seviye yukarı çekeceğini. aynen korktuğum gibi de oldu. yeri dolmayacak bi adam selçuk, 2 senedir ligin gidişatını belirleyerek gösterdi zaten bunu.

Şu yorumu Fenerli biri bile yaparken,Selçuk'u göndermeyi çalışıyorsunuz.Kendi ayağımıza kurşunmu sıkalım ? Arda gitti sıra şimdi Selçukta sanırım.

Selçugun yerine demeyelimde, bizim hem selçuk hem Melo yerine oynayacak bir rotasyon oyuncusuna ihtiyacimiz var. Bu ikisinin cezali veya sakat oldugu maçlarda Ceyhun yer almak zorunda kalir. Rotasyon yapmayinca yoruluyor bunlar. Selçuk ve Melo nun durdugu iki bölge üç oyuncuya paylaştirilmali.

Meireles'i Selçuk yerine alalım mı diye sorsan anlarımda ama Melo ne alaka?

Ayrica 30 yaşına gelmiş, TR'ye emekliliğini yaşamak için gelmiş bir adamı neden istiyim.

Zaten Nuri gibi üst düzey oyuncular akılları varsa 31'den önce bu vasat futbol ülkesine gelmezler.

Tamam öyle sorayım. Meireles mi Selçuk mu ? Bence Selçuk daha iyi ve Chelsea'de, Liverpool'da oynamadı. Gördüğü en büyük takım Galatasaray. Nuri ve Selçuk sorusuna gelince Nuri beğendiğim bir futbolcu, görmek isterim amma velakin Selçuk'la aralarında uçurum farkta yok.

Üst Alt