Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur?

Selcuk CL'de 15 mac 0 gol 5 asist

Nuri CL'de 12 mac 0 gol 0 asist

Mücadelesini ve asistlerin asistlerini yazmadım. Ayağı, bayağı titriyormuş.

Çok şey var yazacak da konu boşuna hit kazanıyor harbi bazen forumun yarısının fenerli olduğunu düşünüyorum bu kadar olamaz ..

Öyle ya da böyle takımda futbolcuya benzeyen 3-5 isimden birisidir Selcuk onun yerine adam aramak yerine onun kalibresinde oyuncular bulmaya calışmak daha mantıklı. İlla oyuncu mu önereceksiniz defans hattına önerin. Şimdi Selcuk yerine Nuri'ye para yatırmak mı? Semih, Gökhan yerine Ömer Toprak'a para yatırmak mı? Birazcık sakin kafayla düşünün.

Eger Nuri'nin zerre akli zekasi varsa Türkiyeye, Galatasaraya adim atmam. Hele su durumdayken asla!

Cocuk Bundesligada, Dortmund gibi bi takimda. Bundesliganin en iyi oyuncusu secildi 2012. Almanyada yasayan bir türk olarak, ayni zamanda Bundesligayi yakin takip eden biri olarak sunu diyebilirim ki, Nuri bize Selcuktan daha cok fayda saglar. Selcuk da cok iyi oyuncu, su an formsuz ve kötü olsa da son yillar yaptigi ortada, ve neler yapabilcegini de biliyoruz. Ama Nuri Sahin her macda oynar. Selcugun Avrupada resmen ayaklari titriyo. Nekadar top hakimiyeti iyi olsada cok yetersiz kaliyor. Kilit oyuncu olarak ezik kaliyor malesef. Nuri Sahin gelse cok ama cok güzel olur. Bana kalsa Selcukla yan yana da oynayabilirler. Ama ikisinden biri olacaksa ben kesin ve kesin Nuri derim.

2-3 yıl sonra olur takımda aklı başında oynayan az adamdan biri Selçuk.

Muslera-Selçuk-Sneijder-Drogba tartışılması en son gerek adamlar.

Üst Alt