Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur?

Dortmund'un satin alma opsiyonu var sene sonu icin %100'de 100 kullanirlar ,takimda kalir Nuri.Melo-Selcuk-Nuri ortasahasi fena olmazdi 4-3-3 oynardik belki ama gelmez ha sunu da diyim Nuri Selcuk'tan bariz daha iyi bi oyuncu catir catir oynuyor Dortmunda,Selcuk Turkiye'den baska yerde oynayamaz.

Bugüne kadar bi olayını görmedik bu arkadaşın.. Ama RM'ye L'pool'a gittiyse, Dortmund'un beyni olabildiyse bir zamanlar, her ne kadar bizim milli takımda yokları oynuyor olsa bile iyidir diye düşünüyorum.. Ama dediğim gibi ben bir olayını göremedim..

Antudakiler suan popolariyla guluyorlar bu basliga gece gunduz aglarken nasil Galatasaray'a kaptirdik ve son 2 yilligin sampiyonlunu selcuk'a baglarken

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Nuri ne yapmış ki selçuk dan iyi olsun bana 3 tane ara pası atıp attırdığı golleri koyun da izleyelim nuri stop pas stop pas yana pas arkaya pas kısa pas başka ???? Fririk mi atıyor selçuk da atıyor.. Hangi maçı almış nuri bir tane iyi oynadığı milli maç soyleyin ne yapmış .. Nuri iyi bir takımın sadece bir parçası olur iyi bir takımın ama.. Bizim gibi sistemsiz bi takımda ayhan akman dan fazla bi katkı da veremez ki kapasitesi yok..

Sadece şuraya cevap vermek istedim. Adam 40-50 metre nokta pas atıyor. Bunu melo'da yapıyor ki hızlı atağa çıkmak isteyen takımların yapacağı şey budur.

Evet nuri sistem oyuncusudur evet. Aynı sneijer gibi drogba gibi. Sistemsiz takım diyorsunuz sistem oyuncularını istemiyorsunuz. Enteresan işler.

Nuri ne yapmış ki selçuk dan iyi olsun bana 3 tane ara pası atıp attırdığı golleri koyun da izleyelim nuri stop pas stop pas yana pas arkaya pas kısa pas başka ???? Fririk mi atıyor selçuk da atıyor.. Hangi maçı almış nuri bir tane iyi oynadığı milli maç soyleyin ne yapmış .. Nuri iyi bir takımın sadece bir parçası olur iyi bir takımın ama.. Bizim gibi sistemsiz bi takımda ayhan akman dan fazla bi katkı da veremez ki kapasitesi yok..

Nuri selcuktan cok daha iyi bi oyuncu. Ama dedigin tek nokta en azindan bana gore dogru ki Nuri iyi bir takimin parcasi olur, Alman alt yapisinda zaten takim oyunu agirlikli oldugu icin oyuncular ona gore yetistirilir. Nuride Alman alt yapisini alan guzide oyunculardan sadece bir tanesidir. Milli takima alindiginda berbat oynuyor ki sebebi Turk Milli takimi bana gore. Bazi insanlari goruyorum Nuri topcu degil falan diyolar sadece milli takimda izleyip. Cok yanlis

La Nuri geldide siz mi begenmiyorsunuz,akli varsa Tr'nin kapisindan bile gecmez.Hamit gibi agir sakatlik gecirip 30 yasinda gelirse öpün basiniza koyun.

aylar önce yazdığımızda vefacılar onca laf etmişti

bu sezon bundesliga ve son milli maçtada gördük bu adam selçuk'un en iyi halinden bile iyi

inşallah 2014-2015 sezonunda şanlı formamızı giyer ama bizim taraftar için sürekli 'alverci yha buu' diye anılacağı kesin

aylar önce yazdığımızda vefacılar onca laf etmişti

bu sezon bundesliga ve son milli maçtada gördük bu adam selçuk'un en iyi halinden bile iyi

inşallah 2014-2015 sezonunda şanlı formamızı giyer ama bizim taraftar için sürekli 'alverci yha buu' diye anılacağı kesin

Bence Dortmund kimseye birakmaz. Öncelik onlarda diye biliyorum. 7 Milyon € 'luk satin alma opsiyonlari var. Bu opsiyonu mutlaka kullanirlar.

ilkay bir döneydi o zaman bize gelme ihtimalı artardı ama dönmedi hala

Dönecek gibi de degil. Bu gidisle Dünya Kupasini kaciracak Ilkay. Hic bir olumlu haber yok Ilkay ile ilgili su an alman basininda. Dün müydü yoksa önceki gün mü bir haber vardi, Ilkay ile alakali belirsizlik hakkinda. 200 bilmem kac gündür sakatligi gecmedi hala.

Üst Alt