Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi?

Kesik yemek değil de yerine adam bakma zamanı geldi bence. Çünkü biz bir mevkiye adam baktığımızda rahat 1-2 sezon o mevkide sorunlar çıkıyor.

Yana,sağa-sola kısa mesafe risksiz paslarla bende o yüzdeyi yaparım.

Melo gibi paslar denesin de görelim.

Melo olmasa topu ileriye taşıyacagımız yok.

Abartmayın şu adamı artık şu çok net görüldü ki Arda hariç doğru düzgün Türk oyuncu yok.

Ne kadar sıradan oldugu bütün CL maçlarında ortaya serildi zaten diretmeye gerek yok.

İlk sene 4-5 frikik golü atınca haddinden çok fazla abartmışız,anladım bunu.

Bu arada bir futbolcu kotu oynuyor diye tabi ki yedek kalmali bunu Selcuk'u bitirmek vefasizlik diye adlandiranlarin gercekten buyuk sorunlari var sanirim. Bana gore suanda Drogba'da form olarak iyi durumda degil, oda yedek kalmali. Ne yani Drogba'yi bitirmeye mi calisiyorum simdi?

Biz elimizdekilere çok şükür demeyi ilke edinmişiz kendimize. Neyse ki Mancini var. Selçuğu alternatiflerini yaratmaya çalışıyor, transferlerden ve Emre Çolağı ortada denemeye başladığından anlıyoruz. Dünya kulübü olmalıyız diyoruz, Selçuğun bu umursamaz oyununa eyvallah diyoruz. Görülüyor ki Selçuk da Burak da profesyonel oyuncu değillermiş tam anlamda. Duygusal oyuncular ki Sneijder Drogba vs gelince arka plana geçtiler performansları düştü. FT gitmesi de ayrı bir parantez. Kötü oynuyor diye Sneijderi satan adamlar vardı bu forumda, şimdi Selçuğa laf ettirmiyoruz. Belli ki kötü abi adam bu sezon bir hayli, bir önceki sezon çok iyi oynadı diye bu sezon göz yumacak değiliz. Selçuğu tabi seviyoruz ancak ya çok yoruldu ya da artık gitmek istiyor benim görüşüm bu yönde..

Selçuk önemli bir oyuncu yalnız çok gereksiz şutlar atmaya başladı bunu neden yapıyor anlamadım uzaktan şut çekecek takımdaki tek isim şu anda sneider selçuk oyun zekasıyla takımı yönlendirmeli ondan istediğimiz bu

Gecen sene drogba gelipte frikikleri slcuga birakmamaya basladigindan beri ufaktan bir oz guven kaybi oldugu asikar ancak buyuk topcuysa bunuda atlatacak, basmizin taci o ayri.

Üst Alt