Selin Yağcıoğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selin Yağcıoğlu

Cevap: FBTV'de Galatasaraylı Spiker Krizi

Abuk subuk konuşanlar ekmek parası nedir biliyor mu acaba? Belki de çalışıyorsanız ya da çalışacaksanız patronunuz belki de fanatik FB'li olacak,ya da FB'liler için de tam tersi; verip ayarı istifa ediyorum mu diyeceksiniz? O kızcağız da bula bula o işi bulmuş çalışıyor emeğinin karşılığını alıyor, hemen tuhaf tuhaf laflar. Gerçi benim konuştuğum kabahat ama neyse.

Abuk subuk konuşanlar ekmek parası nedir biliyor mu acaba? Belki de çalışıyorsanız ya da çalışacaksanız patronunuz belki de fanatik FB'li olacak,ya da FB'liler için de tam tersi; verip ayarı istifa ediyorum mu diyeceksiniz? O kızcağız da bula bula o işi bulmuş çalışıyor emeğinin karşılığını alıyor, hemen tuhaf tuhaf laflar. Gerçi benim konuştuğum kabahat ama neyse.

gelde laf anlat abi..kizi 2 dakikada ajan yaptilar belki komplodur.. bizim televizyona katip bilgi sizdiracakmis diyeni gordum sen nediyon.. :)

GS TV'ye transfer edelim. Bizim kanalda güzel spiker yok lan hiç.Hiç olmazsa 1 tane olur böylece. :asd:

bende aynisini dusunuyorum ama.. GSTV de calisan elemanlarin tepkisinide gorur gibiyim :D

onun disinda.. yukardaki arkadasin dedigide dogru.. sizide Galatasarayli kurdu.. kulubu once yok edin o zaman.. sonra yeniden kurun..

Tepki falan olmaz, bu iş profesyonellik işidir. Kız görevini tam anlamıyla yapıyorsa sadece Galatasaray'lı diye işten kovmak rezillik - kepazeliktir.

yasır kaya da gslıdır kendısı bızım koylu komsumuzdur cnn den fb tv ye gectı cnn den 1 tl alırken fb 5 tl vermıs

Fenerbahce'yi kuran kisinin Galatasarayli(lisesi) Galip kulaksizoglu oldugunu bilen civcivler intihar eder galiba :D

FBTV'de olası durumlar.

Şampiyonluk maçımızı ve görüntülerimizi en erken yayınlayan kanal unvanını taşıyor hala. :lol:

bazı rivayetlere göre fb tv çalışanları nın çoğu GS lı neden çünkü kendi taraftarları angus gibi iş yapıyor ondan, kız şimdi işsiz kalmasın çokta güzelmiş aşık olmamak elde değil :)

radikal gazetesinin internet sitesinde okudugum haberde işine son verilmiş hemen biz alalım ayrıca fbtv galatasaraylı oldugu bilinen burcu esmersoya da teklif yapmıştı ama burcu kabul etmemişti

Üst Alt