Semih Haznedaroğlu (2011-2013) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Haznedaroğlu (2011-2013)

Cevap: Semih Haznedaroğlu

böyle konuşmuşsa başkan olsam ihracını isterdim. şike yapanların yanında mı olacağız semih haznedaroğlu

Bu adamın üyeliği iptal edilmeli.Sürekli Fenerbahçe'yle ilgili konuşuyor.Gitsin Aziz Yıldırım'ın listesine girsin.

Klube zarar veren açıklamalar bunlar tam seçim sürecinde çatlak sesler çıkması normal Adnan Polat döneminde takım kötü gidiyorken Mehmet Helvacı'da böyle çıkışlar yapmıştı bunlar iyi günde oluşumun içindeyken ses çıkarmayan sonra dışlandığını anladığında sinsi sinsi işler yapan insanlar Aslolan Galatasaraydır bu adamlar kendi isimlerini duyurmak için kendi çıkarları için Galatasaraya zarar veren insanlar

Klube zarar veren açıklamalar bunlar tam seçim sürecinde çatlak sesler çıkması normal Adnan Polat döneminde takım kötü gidiyorken Mehmet Helvacı'da böyle çıkışlar yapmıştı bunlar iyi günde oluşumun içindeyken ses çıkarmayan sonra dışlandığını anladığında sinsi sinsi işler yapan insanlar Aslolan Galatasaraydır bu adamlar kendi isimlerini duyurmak için kendi çıkarları için Galatasaraya zarar veren insanlar

Semih Haznedaroğlu'nu bırakmak istemiyor başkan sanırım. Çok yakın arkadaşı ve yumuşak tavırlı bir insan olduğundan dolayı. Mesela Adnan Öztürk gibi şahin insanlar listede yer almayacak. Yeni politika sanırım rakiplerle daha makul ilişkiler. Rakiplerden biri de şeytanın ta kendisi Fenerbahçe, dikkatinizi çekerim...Adnan Polat yönetimi gibi aciz durumlara düşmese bari yeni yönetim...

Adnan Polat'ın aziz yıldırım'la çıkan telefon konuşmalarının tapeleri vardı dinlemişsinizdir muhtamelen bu tatda bir dostluksa bahsedilen kalsın istemez fenerbahçe düşmanı değilim ama camia olarak itici hiç dosthane olmayan bir topluluk bütün sezonun amacı Galatasarayı yenelim başarılıyız diyen bir grup ezikden bahsediyoruz zaten bunların bizle amaçlarının dostluk olduğunu düşünecek kadar polyanna değiliz hiçbirimiz.Bende biliyorum Semih beyle başkanın sınıf arkadaşıymış da sanırım liseden beri dostlukları var ama fenerbahçe'de bunca galatasarayı sevmiyorum diyen insan varken bizim dostluk mesajları yayınlamamız hangimizin hoşuna gider bu soru işareti kavga gürültü olmasın ama hocasından oyuncusuna yöneticinse başkanına sürekli Galatasaray'a bir laf sokma çabası olan fenerbahçeyle dostluk olmaz olsun

"3 Temmuz sürecinde fb'ye destek vermeliydik" demesiyle bütün GS taraftarları gözünde bitmiştir. Önümüzdeki yönetimde listede olmaz bence. Ayrıca bu şikecilere destek vermeye çok meraklıysa gitsin orada yöneticilik yapsın!

Bunları görünce brütüse yazık olmuş diyesim geliyor hiç kimse takım fetişizmi yapmasın bu açıklama hangi aşağlık işlere hangi hırsızlıklara girişilmişse girişilsin hırsızdan taraf olmamız lazımdı demektir ki benim gözümde onlar ne kadar hırsızsa onu savunanın ondan farkı yok ha aziz ha semih

Radyospor'dan sorumlu yöneticimiz dün Habertürk'te saçmaladı.İnşallah yeni yönetimde yer almaz.

Üst Alt