Semih Kaya "Son Pas" Programına Konuk Oldu


eede74.jpg
Semih Kaya, Galatasaray Televizyonu’nda yayınlanan Son Pas programına konuk oldu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumBütün futbolcularımız 'Metin Oktay' ı örnek almalı .
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumHadi bakiyim,görüyüm seni genc kardesim:)
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorummactan sonra konuşması bile süperdi. inşallah kalıcı olursun.
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumsezon sonuna kadar iyi oynarsan bu roportajı okurum kanki :ka21:
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumUjfalusi'den çok şeyler öğrenmesi lazım. Çok büyük bir şans kendisi için.
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumBir Selçuk'u görünce,duyunca umutlanıyorum birde seni.

Biz taraftar olarak çok bekledik senin oynamanı,umarım bir şanssızlık yaşamazsın bundan sonra.Sürekliliği yakalar,formayı bırakmazsın.

Umudusun bu taraftarın.
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumBütün futbolcularımız 'Metin Oktay' ı örnek almalı .Neden hep Metin Oktay örnek veriliyor anlamıyorum. Semih'in gözünün önünde en az Metin Oktay kadar Galatasaraylı bir Hasan Sas var. Bu adam benim icin yasayan bir efsanedir. Hatta Fatih Terimi de buna katabiliriz. Birinin degerini anlamak icin onu illa kara topraga mı vermek gerekiyor? Metin Oktay'da rahmetli olana kadar unutulup gitmisti. Vefatı sonrası degere bindigini cümle alem biliyor. Degerlerimize yasarken hakettikleri degeri verelim.
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumNeden hep Metin Oktay örnek veriliyor anlamıyorum. Semih'in gözünün önünde en az Metin Oktay kadar Galatasaraylı bir Hasan Sas var. Bu adam benim icin yasayan bir efsanedir. Hatta Fatih Terimi de buna katabiliriz. Birinin degerini anlamak icin onu illa kara topraga mı vermek gerekiyor? Metin Oktay'da rahmetli olana kadar unutulup gitmisti. Vefatı sonrası degere bindigini cümle alem biliyor. Degerlerimize yasarken hakettikleri degeri verelim.

Okuduklarimi baza alarak Metin Oktay yasarkende bir efsaneydi, vefat ederkende. Metin Oktay baskadir baska ...
 
Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorumOkuduklarimi baza alarak Metin Oktay yasarkende bir efsaneydi, vefat ederkende. Metin Oktay baskadir baska ...Insanların ne dusundugu birinin efsaneligini ölcemez. Metin Oktay o formayı giydiginden beri bir efsanedir. Benim degindigim nokta Metin Oktaya yasarken olan ilgi ile vefat ettikten sonra olan ilgi arasındaki ucurum fark.
 
Cevap: Semih Kaya "Son Pas" Programına Konuk OlduMetin Oktay ne olursa olsun o adamın idolüyse burada çok fazla kişiye laf söylemek düşmez kanımca buna hepimiz dahiliz.İstediği kişiyi örnek alır.Dua edelim ki bu adam en azından karakterli bir futbolcuyu,futbolcumuzu örnek alıyor.Metin Oktay yerine başka vefalı GALATASARAY'lılarda örnek alınabilirdi takılmayın bu kadar isim değil önemli olan oynadığı futbol ;)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt