Semih Kaya Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcao patates çıkarsa Semih- Ahmet- Maicon- Marcao dörtlüsü ligin en patates defans tandemleri olur. Ulan 1 tane elle tutulur stoper alsaydınız bari. Alternatif diyorsan tamam da o zaman Ahmet'i gönder adam gibi oyuncu al. Bu dörtlüyle mi biz sezona devam edeceğiz şimdi? Savunanlara bişey demiyorum zaten beyler harbi gülünçsünüz la tükürdüğünüzü yalamamak için yapmayın şöyle. Hayatımda bundan daha boktan bir stoper görmedim. Dünyada kafa topu alamayan ilk stoper olabilir örneği yok.

DxCmbVXWwAAZJ_v.jpg
Duygularım darmadağın anlayamazsın bendeki kalp sende olsa katlanamazsın

Tamam ben de beğenmiyorum ama takıma yerli oyuncu lazım arkadaşlar
Bence mantıklı bi transfer.Ozan-Serdar gitti.6 aylık kiralama iş görür.Sene sonunda da Merih Demiral'i alırsak iyi olur.Gökay-Maicon-Semih-Marcao-Ahmet-Ogün 3 kulvarda gidebildiği yere gidene kadar gider.
Serdar'ın Ozan'a yaptığı abilik gibi Semih de Gökay-Ogün'e yapar.6 ay kiralama bence mantıklı.
Terimli semihin ilk dönemi Serdarı da ozanıda üst üste koyar. Ben nedense çok üzülmedim, Hem Kiralık. Semihide severim serdar gibi mızmızın teki değil en azından zırt pırt sakatlanma bahanesi ile maçtan kaçan bi adam izlemeyeceğiz.
Serdar’dan kötü değildir..
Para kazandık
Beleşe oyuncu aldık
Bunun nesi kötü?
Takımı bilen oyuncu geldi.6 ay tecrübeli stoper
Ozan’dan gelen parayla forvetler alınırsa zımba gibi döneriz rahat olun
amma abarttiniz hea

Mutlu musunuz ha?

Üst Alt