# Semih Şentürk - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Semih Şentürk

Y-a-p-a-m-a-z, yapamiyor.

Kaleye sirti donuk oynayabilmesi yukaridaki kritelleri ve ozellikleri barindirdigi anlamina gelmez.

Semih sonradan girip goller atti, ok. Hatta bize bile 5 dereceden gol atti, ona da ok. Peki ilk 11'de ciktigi buyuk maclarda nerede bu adam, bana ondan bahset. Her iki Ispanya macindada yerleri yaladi, Chelsea macinda cimlere yerlerde surunerek destek veriyodu. Oldu'da Baros sakatlandi veya cezali, neyine guvenip oynaticaz bu adami? Yine Arda ile baslayip 70'de sokmak icin mi gelicek? Karambol firsatlarini degerlendiricek bir adam olarak Mehmet Batdal alindi, simdi ise Baros'un ozelliklerini barindiran bir adama ihtiyacimiz var. Bu da Halil Altintop'tur.

:animation:

Semih-Arda olayı değil sadece, Semih'in maç içindeki tutumuna, hareketlerine bakın ondan sonra konuşun efendi mi değil mi. Bir futbolcu Lugano gibi çirkef olsun ama Semih gibi sinsi olmasın. Fenerbahçe'deki en antipatik oyunculardan biri. Geçen sezon Beşiktaş'a kaybedilen kupa finalini bir izleyin, hala Semih bu ülkenin en karakterli oyuncularından biri diyebiliyorsanız pes.

Olay sadece karakter de değil zaten. En overrated oyunculardan biridir Semih. Gol şansı yüksek olmasından başka hiçbir özelliği yoktur. Ne çalım atar, ne hızlıdır, ne topa iyi vurur... İlla maliyeti az yerli bir forvet arıyorsak Halil Altıntop olmalı bu. Semih'e en iyi yerli golcülerinden biri diyerek Halil'e balon diyenleri anlayamıyorum, Halil'i de kaç kere izlemişler merak ediyorum. Tamam Halil de üst düzey bir forvet değildir, öyle aman aman yetenekleri de yoktur ama Semih'ten çok daha iyidir. Hatta Fenerbahçe'deki Güiza, Gökhan... Bunlar bile Semih'ten iyi oyunculardır.

Semih-Arda olay değil sadece, Semih'in ma içindeki tutumuna, hareketlerine bakın ondan sonra konuşun efendi mi değil mi. Bir futbolcu Luganı gibi çirkef olsun ama Semih gibi sinsi olmasın. Fenerbahçe'deki en antipatik oyunculardan biri. Geçen sezon Beşiktaş'a kaybedilen kupa finalini bir izleyin, hala Semih bu ülkenin en karakterli oyuncularından biri diyebiliyorsanız pes.

Olay sadece karakter de değil zaten. En overrated oyunculardan biridir Semih. Gol şansı yüksek olmasından başka hiçbir özelliği yoktur. Ne çalım atar, ne hızlıdır, ne topa iyi vurur... İlla maliyeti az yerli bir forvet arıyorsak Halil Altıntop olmalı bu. Semih'e en iyi yerli golcülerinden biri diyerek Halil'e balon diyenleri anlayamıyorum, Halil'i de kaç kere izlemişler merak ediyorum. Tamam Halil de üst düzey bir forvet değildir, öyle aman aman yetenekleri de yoktur ama Semih'ten çok daha iyidir. Hatta Fenerbahçe'deki Güiza, Gökhan... Bunlar bile Semih'ten iyi oyunculardır.

Ben birkaç gündür anladım ki Galatasaray taraftar profili artık birebir Fenerbahçe taraftar profili ile uyuşuyor... Gelsin 2 gol atsın bizimkiler baş tacı yapar. Tek dertleri kupa gelsin, şampiyonluk gelsin. Ama takım karaktersizler ordusu olmuş hiç umurlarında değil. Keita'nın saçmasapan hareketleri bile benim tüylerimi diken diken ederken taraftar gol atsın da çamurdan olsun diyor. İşte ben buna katlanamıyorum.

semih lazımdır. baş tacı falan yapmam ayrıca gelince, kesinlikle 1. forvet olacak bir futbolcu değildir, ama 2. forvet için biçilmiş kaftandır türk olması nedeniyle..

Hem son vurusu duzgun, skorer hem de tek sanrfor oynamya musait, top saklayabilen bir adam Sermih cok faydalı olabilir. Wederson'la birlikte faydalı olabilecek 5 F.Bahce'liden biri (Alex, Emre, Volkan, Semih, Wederson)

Halil alinabiliyorsa Halil alinsin. Bircogunun aksine Halil´in Galatasaray´a cok faydali olacagini düsünüyorum. Bunu herzaman belirtmisimdir. Halil, Sercan, Mevlüt gibi oyuncular alinamiyorsa Semih en iyi tercihdir suanda. Hemen faydali olacak baska bir alternatif yok yerliler arasinda. Pektemek ilerde yararli olabilir. Suanda o yükü asla kaldiramaz. Baros sakatlandiginda ve yalniz kaldiginda yine cok sorun yasariz ve baslariz protestolara. Simdiden önlemini almak durumundayiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt