# Semih Şentürk - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Semih Şentürk

Arkadaslar semih babadan galatasaraylıdır. adamın bi gün fenerbahçeyi övücü galatasaray ı yerecek sözlerini gördünüzmü. neymiş gol sonrası sus yapmış adam her maç yapıyor gs maçında yapmasa adamı sokakta döverler. adam bence servet gibi gelecek kendini gösterecek. adam onca zaman yedek kaldı fbde duruşunu hiç bozmadı efendiliğini bizede boyle adam lazım necati gibi 1 maç oynamayıp yönetime işini öğretecek adamlara ihtiyaç yok...

Evet gördüm.İnternet sitesine bakmak dahi yeterli. :)

Ne Semihi ya semih kim.Beni futboldan soğutacak bu yönetim.Bırakın hoca kimi istiyorsa onu alın almaya çalışın en azından.Semih hayatında hiç çalımla bir iki kişiyi çalımlayıp gol atmışmı.Rijkaard yedek bile bekletmez semihi direk tribünde oturur.Ne hız var ne teknik.Yönetim, madem ikinci senenizde birçok oyuncu değiştirecektiniz neden Rijkaardın geldiği ilk sezonda bu değişiklikleri yapmadınız.Şimdi neredeyse yeni baştan başlayacak herşey.Oyuncular bu sisteme adapte olabilmesi için zaman geçecek yine.Futbol bilgilerine Çok güvendiğim Adnan Polat ve Haldun Üstünel beni hayal kırıklığına uğratıyorlar.Sizin ne işiniz olur Semihle.Bir kerede rakiplerle giriştiğimiz transfer savaşında galip çıkın Hamiti alında bir yüz ağartın artık.Alacaksanız adam gibi iyi oyuncular alın almayacaksanız bırakın sizin yerinize gelenler alırlar.Her sene başa dönmekten bıktık usandık artık.Ayrıca gidin yeni bir doktor transfer edin kulübe.Doktorların bilerek kasıtlı yapmış oldukları icraatları yüzünden iki sezonumuz gitti.Hem Acıbademi hemde şuanki doktorları değiştirmezseniz önümüzdeki sezonda gidecektir kesin olarak.Ayrıca Aykutu da mersin idman yurduna yollayın.birde orada görelim performansını

+1905

Her cümlesine katılıyorum.

Bildiğim kadarıyla acıbademle olan sözleşme bitmiş.Medicalpark ile anlaşmışız.

Yeni sezonun en iyi haberi bence.

Gazatesport böyle bir haber yapmış az önce

SEMİHLE ANLAŞTI

Beşiktaş'tan Serdar'ı kapan G.Saray, F.Bahçeli Semih Şentürk ile de anlaştı. İddiayı sayfalarına taşıyan Gazeteport, resmi imzaların an meselesi olduğunu belirterek, golcünün G.Saray ile 1.3 milyon euro'ya el sıkıştığını ve şampiyonluk halinde 450 bin euro daha alacağını kaydetti. Semih için Trabzon ve Be...şiktaş'ın da devrede olduğu dile getirildi.

Ne Semihi ya semih kim.Beni futboldan soğutacak bu yönetim.Bırakın hoca kimi istiyorsa onu alın almaya çalışın en azından.Semih hayatında hiç çalımla bir iki kişiyi çalımlayıp gol atmışmı.Rijkaard yedek bile bekletmez semihi direk tribünde oturur.Ne hız var ne teknik.Yönetim, madem ikinci senenizde birçok oyuncu değiştirecektiniz neden Rijkaardın geldiği ilk sezonda bu değişiklikleri yapmadınız.Şimdi neredeyse yeni baştan başlayacak herşey.Oyuncular bu sisteme adapte olabilmesi için zaman geçecek yine.Futbol bilgilerine Çok güvendiğim Adnan Polat ve Haldun Üstünel beni hayal kırıklığına uğratıyorlar.Sizin ne işiniz olur Semihle.Bir kerede rakiplerle giriştiğimiz transfer savaşında galip çıkın Hamiti alında bir yüz ağartın artık.Alacaksanız adam gibi iyi oyuncular alın almayacaksanız bırakın sizin yerinize gelenler alırlar.Her sene başa dönmekten bıktık usandık artık.Ayrıca gidin yeni bir doktor transfer edin kulübe.Doktorların bilerek kasıtlı yapmış oldukları icraatları yüzünden iki sezonumuz gitti.Hem Acıbademi hemde şuanki doktorları değiştirmezseniz önümüzdeki sezonda gidecektir kesin olarak.Ayrıca Aykutu da mersin idman yurduna yollayın.birde orada görelim performansını

Oh be , helal olsun 100% katiliyorum.

Her yerde aynı şey yazıyor, rakamlar falan aynı.Ya haberler doğru, ya da hepsi külliyen uydurma, birbirine bakıp aynı haberi yapıyorlar.Ben bu transferin olacağını sanmıyorum hukuksal durumdan dolayı.

Semih iyi pas yapan, topu tutabilen, gol noktalarında soğukkanlı bir isim. Alex'in yerine oynadığı maçlarda da pasör olarak çok iyi oynadı. Geçen seneki beşiktaş deplasmanında o mevkiideydi sanırım. Kesinlikle işe yarar. Ama gelir mi bilmem.

Bende direkt fbden bir oyuncu transferine karşı değilim geçmişte bize karşı bir ayıbı olmamışsa ama bu dönem eski bjklileri toplayınca tepkiler biraz ondan oluştu.

Kafama takılan semihin performansı ve sözleşme durumu.Bu adam geldiğinde fb ile opsiyonu yüzünden karşı karşıya kalacak mıyız sorun bu.

Semih'in geldiğinde yedek durmayı kabul edecek davranışı olabilir mi belli değil.Ve bence bir oyuncu geldi diye de 4-3-3 den vazgeçilmesi küçük düşüncelerin ürünüdür.

Asıl sorun Semih fb forması giymese aynı özellikleri aynı performansı başka bir adam ortaya koysa olaya bakışımız nasıl olurdu.

Dediğim gibi ezeli rakiplerde birbirlerinden futbolcu alır,verir ama kafama takılan serdar özkan,gökhan zan transferleridir.

Diğerlerinin vazeçtiği topçuları toplayan takım imajı kazanmamızı da istemem.

Sonuç olarak bu transferi istediğim yanlarda var istemediğim yanlarda çok fazla.

Şu adamı parçalıda göreceğime Halil Altıntop daha iyidir.İkna edebiliyorsak onu alalım adam sağ forvette de oynuyor,forvet arkasıda oynuyor yeri geldiğinde.Hem Hamit için de yem olur.

Forvet

Milan Baros

Halil Altıntop

Mehmet Batdal

gayet iyi olur.Şimdi beğenmeyen çıkacaktır ama Halil en az Semih kadar faydalı olur ve o da beleş.

Halil'in sol ve sağ kanatta da oynayabildiğini belirtmek lazım. Ayrıca Hamit'i ikna etmek için de önemli bir faktör olur.

Semih Şentürk Asparagası

Gene bir transfer dönemi ve gene bir basın kirliliği.

Basında ki bu kirlenme hiçbir zaman düzelmeyecek mi bilmiyoruz ama Semih Şentürk ile kesinlikle ilgilenmediğimizi biliyoruz.

Basının gazına gelip, inanmayın.

Resmi sitemizden evvel biz yalanlayalım.

Semih Şentürk ile ilgilenmiyoruz !!!

Not: Biz yalanladik, siz de geri vitese takabilirsiniz.

ScoutGS Yönetimi

Ben Türkspor sitesine ScoutGS'ye oranla daha çok güveniyorum. Dolayısıyla Semih ile anlaştığımız bence doğru. Artık ne olur zaman gösterecek.

Semih: Galatasaray veya Beşiktaş'a gitmiyorum

Galatasaray'ın anlaştığı iddia edilen Fenerbahçeli Semih Şentürk, "1.7 milyon avroya kulübümde kalabilirim. Türkiye'den başka bir kulübe 2 milyon avroya gitmem.. Profesyoneliz ama o kadar tepkiyi boşuna yemem" ifadelerini kullandı
.

Ligi üçüncü sırada tamamladıktan kısa bir süre sonra dört yerli oyuncuyla anlaşmaya varan Galatasaray'ın, Fenerbahçe'den serbest kalacak olan milli santrfor Semih Şentürk'le ilgilendiği iddia ediliyor. Hürriyet gazetesinin haberinde, Galatasaray'ın Semih ile ABD kampı öncesi görüştüğü, Semih'in de Galatasaraylı olan babası Sabit Şentürk'e telefonda "Galatasaray ile anlaştım baba.. Bu haberi ilk olarak sana vereyim. Artık senin takımına geliyorum" diyerek görüşmelerin olumlu geçtiğini bildirdiği ifade edildi.

Fakat bu haber sonrası Semih'in yakın çevresine ulaştık ve durumun hiç de böyle olmadığını öğrendik.. Milli yıldız, yakın çevresine "Fenerbahçe'den 1.4 milyon avro alıyordum. 1.7'ye kalırım.. Türkiye'den başka kulübe 2 milyon avroya filan gitmem. O kadar tepkiyi almak için, normalde kazanamayacağım 2.5 milyon avro civarı bir para verilmeli ki, göreceğim o kadar tepkinin bedeli olsun. Sonuçta bizim rengimiz belli" cümlelerini kuruyor..

Semih: Galatasaray veya Beşiktaş'a gitmiyorum - Goal.com

gelmesin bu adamı istemem takımıma o febeli semih bırakın öyle kalsın bize mücadele edecek canını dişine takacak adam lazım febeli semihe gerek yok aslanlara ihtiyaç var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt