Şener Özbayraklı, Galatasaray'a İmzayı Attı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şener Özbayraklı, Galatasaray'a İmzayı Attı

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek olan Şener Özbayraklı Galatasaray'a imza attı.

5c94bfceae298b88d61b87cf

Gelecek sezonun kadro mühendisliğine şimdiden başlayan ve sağ bekte Mariano-Linnes tercihlerini gözden geçiren Fatih Terim, Brezilyalı futbolcuyla yollarını ayırmayı planlıyor.

ŞENER - LİNNES İKİLİSİ GALATASARAY'IN SAĞ BEKLERİ OLACAK

2 yıldır Galatasaray’da top koşturan ve oynadığı futbolla tatminkar bir performans ortaya koyan Mariano’nun 33 yaşında olması Fatih Terim’i B planına doğru iterken, başarılı teknik adamın önümüzdeki sezon sağ beki Linnes-Şener Özbayraklı ikilisine emanet edeceği ortaya çıktı. Fenerbahçe ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Şener’in Galatasaray’da oynayacağı belli olurken, milli futbolcunun alternatifi olarak yine Linnes’in düşünüldüğü öğrenildi. Ersun Yanal'ın forma şansı vermediği ve sarı lacivertli kulüple bağlarını koparan 29 yaşındaki futbolcunun lig biter bitmez sarı kırmızılı formayı giyeceği ifade edildi.

Galatasaray ile sözleşmesi 2019-2020 sezonunda sona erecek olan Mariano kulüpten yıllık 2,350 bin euro kazanıyordu. Oyuncunun ülkesine dönme ihtimalinin yüksek olduğu konuşuluyor.

Güneş

Yerli sag bek lazim beles Sener'den iyi onerisi olan var mi

Mert Muldur, Burak Kapacak falan pahali olur

Kerim Alici sisirilmis balon, Emirhan Civelek vitaminsizin teki

Nazim Sangare uygun bedele olursa daha iyi olur tek

As sag bekimiz ise kesinlikle Linnes olmamali

Ben de Nazim'in ederinin fazlasina gidecek sekilde sukse yaptigini dusunuyorum, Sener'den cok ote bir yani da yok aslinda

Her pozisyona bir yerli lazim yedek yabancilarla kontenjan doldurmaya gerek yok
Yabancı kuralı en azından bi süre değişmeyecek gibi duruyor böyle diyip çöpleri doldurmayalım bence. Ya da potansiyelli genç bulalım yani çok bilmiyorum ama vardır illa ki..

Yabancı kuralı en azından bi süre değişmeyecek gibi duruyor böyle diyip çöpleri doldurmayalım bence. Ya da potansiyelli genç bulalım yani çok bilmiyorum ama vardır illa ki..

Yabanci kuralinin degismeyeceginin bir garantisi yok ama yabanci kuralindan bagimsiz olarak her mevkiye bir Turk lazim. Su anki yabanci kuralinda da lazim yani.

Potansiyelli genc Turk sag bek nereden bulacagiz bulsak da ne kadar para verecegiz? 1m bonservis bile degerli bizim icin mevcut anlasmada.

Akiyor masallah son günlerde.

Besiktas dan Töre, Fener den Sener. Trabzon dan da sözlesmesi biten yerli birisini alalim da tam olsun.

Üst Alt