Şener Özbayraklı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şener Özbayraklı

Çöp , bir seneden beridir diyorum taş çatlasa 250 binlik topçu müsvettesi ,,
ulan geçen sene amatör köy takımı bu hıyarı rezil etti ,,
kupa finalinde diskodan çıkıp gelen! yasin bunu paçavra yaptı nerdeyse ,,
iyi sattı kendini fenere sağlam cukkalayacak !

Şener çok iyi bek nasıl kaptırdık!
Lanet olası yönetim !

Tarık, veysel,amrabat,olcan,alper,turgut,ozan,serdar hepsi süper star bunlar mutlaka takıma kazandırılmalıdır.

Son 3 sezondur forumun kısa özeti ;)

Alper gerçekten potansiyeli olan oyuncuydu. Hata yaptı Fenerbahçeye giderek. Yurt dışına çıkma imkanı varsa çıkmalıydı. Türkiye gençlerin yetişeceği bir yer değil. Ozan da burada kalırsa şuan ki durumundan pek farklı olmayacak. O kadar oyuncu saymışsın, Süper star diyenleri görmedim o oyunculara ama söylediğim 2 oyuncuya potansiyelli oyuncular diyenlerden biriydim ben.

Son 10 yılında Arda dışında kimseyi çıkaramamış bir ülkeyiz biz. Oyunculardan çok alt yapıyı tartışmamız gerekiyor. Ve hocalarımızın ne kadar eğitmen olduklarını.

gol direk ozan-şener a.ş... yalnız şenerin ne yaptığını çözemedim..arkasında adam falan yok kim tutyordu sağ tarafta şizofren falan mı bu herif..

Şu Balta'nın çizgiden çıkardığı topta,vuran adama yetişemeyen de buydu sanırım.

Son düzenleme:
Sener, Tarik, veysel,serdar aziz, volkan sen, alper potuk, yigit gokoglan, ozer hurmaci gibi copleri gereksiz yere buyutuyoruz gozumuzde. Hic biri buyuk takim oyuncusu degil. Zaten en iyileri Letonyayi 2 macta da yenemiyor, hersey ortada.

Turk futbolu, Turk futbolcusunun yeri belli, 4. Torba takimiyiz Fifa da milli takim olarak . Ve 4. Torba takimi oyuncularini almaya kalkinca 5 milyon Eurodan kapi aciliyor!! Bu trajikomik cidden.

Az kalsın bu gereksiz herife dünya para verecektik.
Fenere imza attığında burda ağlayan çoktu, şimdi ne mal olduğunu görmüşlerdir.

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

Üst Alt