Seneye Kalması Gerekenler! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Kalması Gerekenler!

Valla bence yollanmalılar.

Tolga müzmin sakat zaten. Adam bizden evvel 3 sene boyunca sakatmış ve 53 maçı kaçırmış. Bizde de bi 20 etti herhalde!!!

aç adam lazım bize aç!! Forma rekabeti için karşısındakini katıksız yiyip yutacak adam lazım.

Biz hep hırslı adamları sevdik. Tarihimiz boyunca böyle idi.

Biz hep aklını ve yüreğini, fb ise parasını kullanan şımarık taraftı.

giderek onlara benzedik. Tolga kim ki biz ona garanti 2 milyon net maaş ödüyoruz geldiği kulüpte net 300 bin alırken??!

Linnes desen hiç bir haltı yok. kendi dedi rüyasında göremeyeceği parayı vermişiz!!

Valla reis şöyle birşey var bende isterim Tolga gitsin yerine I.Gueye'yi koyalım mesela
Linnes gitsin yerine Abate'yi alalım ama bu sistemde Stamına'sı çok yüksek adamlar lazım Tolga-Linnes aklıma geldi yazılabilecek

Muslera.

Sadece Muslera.

Yönetim kurulu başkan futbolcu dahil alayının gitmesi lazım.

Kulübe ünal aysal gibi birinin gelip 2011'de ayağı kalktığımız gibi tekrar çıkışa geçmemiz lazım tüm branşlarda.

İşte ben de onu diyorum Hocam. Yönetim değişse bile o çapta büyük değişiklik yapacak yönetim zor. Galatasaray'ın kadro problemi olduğunda hemfikiriz lakin biraz da teknik kadro odaklı bakmalı olaya. BJK ve BB bizden çoook iyi kadroya sahip değil ki 10 puan vs bizden önde olsun.

Valla bence işte yapılması gereken 20-30 bin GS lı anlaşıp Faruk Süren mi, Ali Dürüst mü, Ünal Aysal mı evine pankartlarla yürümek!!

Pankartta da "Gel GS ı bir çapsızdan kurtar" vaabında yazılarla başkanlığa çağıracaksın.

Sonrası zaten çocuk oyuncağı, tıpış tıpış giderler.

Zaten dursun kaldıkça bize tek vaadettiği elm sokağı Cevat.

Selçuk Sabri olmasa ne olucak.

herif gidiyor Jem paul gibi 2.ligden tekme yemiş oyuncuya imza parası ödüyor,
gidiyor abdye gitmiş emekli de jongu alıyor,
gidiyor müzmin sakat Sihtorsonu alıyor
gidiyor matmazel josueyi alıyor,
gidiyor müzmin sakat Tolgayı alıyor,
gidiyor müzmin sakat serdarı alıyor
gamsız otçu donku alıyor,
gidiyor otelinde rus düzen cavandayı alıyor!!!

yani Sabri ve Selçuk gitse de yerlerini daha beterleri ile doldurmayı başaran dursun orda oldukça yeni ve çok daha beter çöpler bu takıma dolar hiç merak etme.
ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye meşhur bir söz vardır 3 yıldır saçtığımız paralarla 3 tane dünya yıldızı alıp yanlarına da salata niyetine eşantiyon futbolcular doldursak en azından 1 kez şampiyon olurduk !! kimi almayın yaramaz dediysek aldılar medel ile diarra ile ilgilenip buz hokeyci jonglar kolbastıcı sigortsanlar yürüyen kütük donklarla takımı doldurup üstüne evlatçıları da takımdan göndermediler !! söyleyecek kelime bulamıyorum ben taraftara üzülüyorum sadece

Gerçekçi olarak bakarsak: muslera ilk sıraya yazarım. Bruma, garry, linnes, eren(yedek olmak şartıyla), carole(eğer toparlayacaksa ve rekabet oluşturacak veya en az onun seviyesinden bir iki tık üst bir bek gelecekse) kalmalı. Ama Ahmet, de Jong, Serdar Aziz, Tolga ve dediğim oyuncular kesin ama kesin olarak kalacaktır

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk 11 önemli benim için ilk 11 de Muslera hariç hepsi s.olup gidebilir ki gitsinde özellikle haydi aklını başına alırsa Bruma

geri kalan hiçbir oyuncu 11 seviyesinde değil ancak bazı düzenlerde yancı olarak meburiyetten kalabilir Ahmet-Linnes-Carole-Tolga gibi adamlar sistemde oturabilirse görev adamı olarak

23847.jpg

Şöyle biraz hayal kuralım ...

orta stoper şöyle lider stoper uzun boylu güçlü defans bilgisi yüsek
sol stoper sert güçlü bir solak stoper
merkez ortasaha için şöyle savaşçı bir nigga
sağ için böyle daha vizyonlu kreatif bir adam
Forvet için bitiriciliği çok sağlam bir forvet

Şöyle isimde vermem gerekirse
Hübner-Sakho-Gueye-Janssen bonservis Gaitan kira.

MUSLERA
AHMET-HUBNER-SAKHO
LINNES-TOLGA-GUEYE-CAROLE
GAITAN-JANSSEN-BRUMA​

Tolga kalsın diyorsunuz da adam Selçuk' tan bile kötü, Selçuk' tan kötü lan, şaka gibi, inanılır gibi değil

Sneijder de yıllık 5 milyon alıp, böyle oynayacaksa istediği yere gidebilir, yok kalacaksa da oynadığı kadar kazansın, 2,5 milyon iyidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tolga kalsın diyorsunuz da adam Selçuk' tan bile kötü, Selçuk' tan kötü lan, şaka gibi, inanılır gibi değil

Sneijder de yıllık 5 milyon alıp, böyle oynayacaksa istediği yere gidebilir, yok kalacaksa da oynadığı kadar kazansın, 2,5 milyon iyidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bjk nin bana gore en onemli artisi maas pozisyonlarini dogru seviyeye cektiler. Quaresma bizim tarik camdaldan 400k euro fazla kazaniyor !!

Ustelik her poziayonda yakin 2 alternatifi varken bizde ilk 11 oynayacak 1 defans bile yok.

Ayrica ben de katiliyorum. Hala Linnens, Tolga yazanlar cidden ne bekliyor cok merak ediyorum!! GS i ruyalarinda bile gorememesi gerekenler GS formasi giyiyor malesef!!

Son düzenleme:
Bu maaş tablosuyla Nando dışında bir tane adam tutmam takımda.
Gidip 250 bin euro verip 2007 model toyota corolla alana gülerler ama bizimkiler gidip bu durumun futbolcu izdüşümünü yapıyorlar yıllardır.

alnitak alnilam mintaka

İlk 11 için

Muslera
Serdar Aziz

Yedek için

Martin Linnes
Garry Rodrigues
Yasin Öztekin
Eren Derdiyok

dışında kimse kalmasın.

• BAŞKAN + İYİ BİR YÖNETİM KURULU
  • 2 AS BEK, 2 AS ORTA SAHA, 1 AS SANTRAFOR, 1 AS STOPER, 2 AS KANAT
  • 1 YEDEK ORTA SAHA, 1 YEDEK SANTRAFOR

şart ilk madde olursa. DURSUN KALIRSA AT ÇÖPE GİTSİN.

Vallahi revizyon konusunda bir ara hesap yapmistim forumda. Mevcut takimdaki oyunculari 3e 5e bakmadan cogunu gondereceksin. Brumaya 15 veren buldugun an degil bulacaksin ve gondereceksin. Asagi yukari 35 milyon euro rahat cikarirsin. 60 milyon euro maas butcesini ilk olarak 15 civarina cekip ona gore eklemeleri yapacaksin. Ffp falan diye aglamaya gerek yok hem avrupaya zaten gidemiyoruzki cezayi cekip denetimden de cikacagiz. Sonra bir anlasma yapariz bir ara belki ihtiyac olmaz.
Neyse sallayin dusunmeyin birsey degismeyecek sabriler selcuklar yeni sezona iyi baslayacagiz diye cikip aciklama yapacak

Üst Alt