Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz?

Cevap: Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz?

Eğer oyuncuların kalitesizliği yüzünden bu durumdaysak ve kaliteli oyuncularla başarı gelecekse her hangi bir hoca da bu başarıyı sağlar ,o zaman Franka ne gerek var. Eskişehir Kasımpaşa nın çok mu kalitali oyuncuları.Hocanın oyun okuması hırsı ve idman tempoları yetersiz.Barselonaya oynattığını bize oynatabilir mi ?Elindeki malzemeye en uygun sistemi kurmadığı için bu takım bu duruma geldi, Bize MAGATH tarzı idmanda kan kusturacak bir hoca lazım.

Rijkaard kalsında bütün takım değişsin isterse...Takımdaki bazı futbolcularım işlerini rijkaard kadar ciddiye aldığını düşünmüyorum...

Skorlar yüzünden hocanın eleştirildiğini düşünen arkadaşların oyundan memnun olması lazım memnunmusunuz? Evet son haftalardaki puan kayıplarının çoğu bireysel hata ama oyun iyimi ?

Eğer oyuncuların kalitesizliği yüzünden bu durumdaysak ve kaliteli oyuncularla başarı gelecekse her hangi bir hoca da bu başarıyı sağlar ,o zaman Franka ne gerek var. Eskişehir Kasımpaşa nın çok mu kalitali oyuncuları.Hocanın oyun okuması hırsı ve idman tempoları yetersiz.Barselonaya oynattığını bize oynatabilir mi ?Elindeki malzemeye en uygun sistemi kurmadığı için bu takım bu duruma geldi, Bize MAGATH tarzı idmanda kan kusturacak bir hoca lazım.

Magath çok iyi hoca ama o var diye gio gibi genç yetenekler gelmez... Ayrıca Magath daha çok günlük başarılar içindir.Biz uzun vadede istiyoruz başarıyı yani forza rijkaard...

artık istikrar istiyorum, yeter artık hersene yeni hoca.. Fatih terimden beri 2 seneyi bitiren hoca yok.. bence artık istikrar sağlamalıyız, bunu da Riijkard gibi bir hoca varken yapmak en doğrusu..

İstkrarı hepimiz istiyoruz her sene 2-3 transfer yetecek bir takım oluşturmak en idaeli.Burda soru şu istikrar adına ısrar edeceğimiz hoca IŞIK veriyormu ?Aksi taktirde gelecek senede hüsran olur.

Rijkaardla tabiki devam edicez, ne dedik? gunluk basarilarla avutmuyacaz kendimizi.. artik istikrar ve SISTEM sart. bunu yapacak kiside Rijkaard.

Rijkaart ın sistemi ne?Öndemi basıyoruz yoksa geriye yaslanıp kontra mı yapıyoruz her maç 20 duran top kullandığımız halde gol mü atıyoruz.Takımın herhangi bir oyun karekteri varmı ? Ardaya at topu Keıtaya ver o bir şey yaparsa ne ala.Santraforsuz oynuyoruz aylardır devamlı kanatlardan gelmeye çalışıyoruz bakın dün Sivas maçında gol nasıl ortadan ver kaçla geldi.Elano forvete yakın oynamazsa hiç bir fayda vermez ama onu çift ön liberonun arkasında oynatıyor nerdeyse Marco AURELLO özellikleri yok halbuki.

rijkaard la yola devam ama futbolcular için aynı şeyi söyleyemeyeceğim...

Evt devam etmeliyiz 10 yıl uzatılsın kontratı bölece 10 yıl şampiyon olmamız engellensin.İstikrar lazım.

Ben gönül rahatlığıyla hayır dedim, çok açık da söylüyorum önümüzdeki sene ben Galatasarayın başında Fatih Terim' i görmek istiyorum. Çünkü Rijkaard'da hiç bir ışık görmüyorum.

Ancak sabit fikirli de değilim, evet diyen arkadaşlar, inadına Rijkaard diyen arkadaşlar benim göremediğim hangi ışığı gördüler takımda da bu kadar ısrarlı ve sabırlılar, bana da anlatırlarsa sevinirim.

Ben gönül rahatlığıyla hayır dedim, çok açık da söylüyorum önümüzdeki sene ben Galatasarayın başında Fatih Terim' i görmek istiyorum. Çünkü Rijkaard'da hiç bir ışık görmüyorum.

Ancak sabit fikirli de değilim, evet diyen arkadaşlar, inadına Rijkaard diyen arkadaşlar benim göremediğim hangi ışığı gördüler takımda da bu kadar ısrarlı ve sabırlılar, bana da anlatırlarsa sevinirim.

Sen Fatih Terim'de ışık görüyorsan,bizimde Rijkaard'da görmemiz kadar doğal bişey olamaz heralde :)

Üst Alt