Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz?

Cevap: Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz?

yav anlamiyorum bazilarini.

her sene antrönör degistirioz noluyor? ne degisiyor?

bence en önemli sey istikrar.

rijkaard geldi uzun zaman kalmali.

wenger ferguson da 1 sene icinde kurmadi manchester ve arsenali :)

zamanla oturacak, adamin kontratini uzatsalar 5 yillik, ona göre futbolcular gelse bakin nasil cosuyor :)

bu takima yeni teknik direktör gerekmiyor, azicik futboldan anlayan adamlar.

elde kim var, baris var sarp var topal var, bunlarin hanki biri 2-3 dogru pas yapabiliyor?

sirf at gibi kosmakla olmuyor, ozaman getir kenyadan maraton kosanlari, onlar en az bu isimler kadar kosar en az okadar pas atar.

azicik pas atmayi bilmeliler, bunu rijkaard nasil degistircek?

gecen arda röpörtajda demis, ben milli takimda 4-4-2 yi ögrendim.

nerde duracagim nereye kosacagim bilmiyordum diyor?

bunu ögrenmemis türk oyunculari.

ama yavas yavas ögrencekler.

bunlarin alt yapisi zayif...

rijkaard kalmali :)

Rijkaard'ın başarızlığını Sarp'a Topal'a bağlamayın.

Luce ve Gerets zamanında daha kötü kadrolarla daha iyi oynuyorduk.

Çünkü elindeli kadroları kullanmasını bilen adamlardı.Tamam Barca'da birşeyler başardı ama Barça farklı,imkanlar farklı.Rijkaard'ın kafasındaki model 1-2 yılda meyve vermez bizde uzun zaman gerekli.

Rijkaard'ın başarızlığını Sarp'a Topal'a bağlamayın.

Luce ve Gerets zamanında daha kötü kadrolarla daha iyi oynuyorduk.

Çünkü elindeli kadroları kullanmasını bilen adamlardı.Tamam Barca'da birşeyler başardı ama Barça farklı,imkanlar farklı.Rijkaard'ın kafasındaki model 1-2 yılda meyve vermez bizde uzun zaman gerekli.

Bu söylediğin lafların aynısı Skibbe için söyleniyordu geçen sene.

Sonuna kadar devam.Hatta ben Adnan polatın sözleşme uzatmasını beliyorum umarım buda en kısa zamanda gerçekleşir.

Rijkaard'ın kalıp kalmamasını tartışmayı çok komik buluyorum.

Biz istesekde reijkaardın kalacağını sanmıyorum.

Reijkaard sezon sonu ayrılır benim tahminim...

Bu arada dikkat ettim de sezon başında

Rijkaard başarısız olsa bile takımın başında ... sene kalmalı diyenler

şimdi atıp tutmaya başlamış.

Bence takımdan önce taraftar istikrarlı olmalı, kararları konusunda.

Önce biz inanmalıyız bazı şeylere.

Rijkaard kalmalı ama önce taktik,pozisyon alma bilmeyen Türklere futbolu öğretsin.Kendi de elindeki kadroyu kullanmasını bilsin.Sakatlıklar sonrası elindeki kadroyla aynı sisteme oynatması zor.Önümüzdeki sene süper oyun beklyeneler,yerli Barcelona bekleyenler rüyadan uyansınlar.

Rijkaard'ın artılarını bir tarafa eksilerini diğer tarafa yazsak,artıları cümle eksileri paragraf olur.Forumda Rijkaard eleştirilince bile tepkiler geliyor.Rijkaard eleştirilmez diye birşey yok.Rijkkard'a sabrınız 2-3 daha devam edecekse kalsın,yoksa şimdiden gitsin.

Benim sabrım var,ben kalmasında yanayım.Ama o da yanlışlarını fark etmeli.

Kesinlikle kalmalı ama futbolcuların çoğu değişmeli.Kadromuzdaki çoğu oyuncuda alt yapı bilgisi yok malesef.Daha pozisyon almayı bilmiyorlar.Bu yaştan sonrada öğrenemeyeceklerine göre hepsinin yolu açık olsun

rijkaardin devam etmesi yönetime bagli,gerisi muamma!

evet bir sistem deniyor,denemeye calisiyor....ama bizim buna sabrimiz varmi?

bu sistem birgün basarili olacakmi,olacaksa ne zaman?

ne kadar daha sabredilecek,ve bunun basariya varacagi garantimi?

benim en büyük hayal kirikligim bu kadar eksiklere ragmen birsey yaratamadi.

yaratmak istedigi fiyaskoya döndü.(forvet arda,keita...)

niye kadroda bir süprize gidilmez,niye sabri sagaciga cekilmez.niye emre colak denenmez.

yoktan birsey yaratamadi,keske yaratsaydi!

ve nondanin gönderilisi geri baktigimizda cok büyük hata oldu.ama kimse bilemezdi,taraftarin kewell sevgisi yüzünden nondadan vazgecildi.

vazgecilmesi gereken isim ise franco idi(fb den yenilen golle hic alakasi yok).

cünkü onun arkasinda,eger sabir gösterirsek müthis bir kaleci bekliyor(ufuk).

seneye eger rijkaard kalirsa yapilmasi gereken ilk sey yardimci antrenörün türk olmasi.bizde antrenörden oyuncuya taktikler dolayli yollardan gidiyor(rijkaard-neeskens-mert cetin:) )türk oyuncusu böyle yollarla motive olamaz,olmaz!!!

son günlerde cok kizdim,küfür ettim ama seviyorum ya seviyorum.bu sevdadan vazgecilebirmi???

benimkisi hastalik,belki samiyen hastaligini fazla tatmadim ama buralarda en büyük zaferlere tanik oldum.

kölnde monaco maci,uefada dortmund maci,dortmundta juventus maci ve ve ve.............

yanlis hatirlamiyorsam bundan 20 sene filan önce kölnde bir hazirlik macinda mustafa yücedagin golleriyle febeyi yenmistik,orada bile bulunmustum....yani bugün kizin bagirin ama yarin anliyacaksinizki BU SEVDADAN VAZGECILMEZ:ciftetelli:

Fatih Terim'de ne ışığı gördün gördün merak ettim.Bir derede 2 kere yıkanılmaz derler,hele 3 kere hiç.Kendimizi geliştirelim diyoruz.Barca gibi oynayalım diyoruz,sistem olarak.Terim bize yeni ne katabilir acaba?Fatih Terim'de gördüğüm tek şey 'hadi koçum,aslanım' gazlamasından çok fazla bişey değildir.Bu ışıksa eğer,kalsın istemez.

yazdım, geçmiş mesajları oku...

Üst Alt