Haber - Şenol Güneş 26 Kişilik Nihai Kadroyu Açıkladı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş 26 Kişilik Nihai Kadroyu Açıkladı

hala ömer bayram diyor ya.

rido, dorukhan ve enes tartisilir. digerleri normal sayilir. formsuz bile olsalar irfan ve ömür'ün kadroda kalacagi az cok belliydi.

türkiye ligi'nde 4 büyükler + basaksehir disinda hic bir takimdan nihai kadorya giren adam yok.

senol günes yargi dagitmis.

"büyük takimlarda oynamazsan kadroya almam"

ne diyon yav biz de irfan'ı kesip ömer'i almalı mıydı diyoruz. rıdvan isimli mediocrekid'in yerine ömer olmalıydı diyoruz. hem kanat, hem sol iç, hem solbek alternatifi adam. rıdvan daha solbekte bile sıyrılamamış ki nsakala isimli avareyi bile kesebilecek kadar ikna edememiş hocasını. enes eldeki yoklukta tartışılmaz, dorukhan da sakat değilse salih yerine adamcılıktan ve menajer kabiliyetiyle alınmıştır. gerisine bişey demedik zaten.

alsaydı Caneri alırdı yaw, ne Ömeri

Belli ki gençlerle yürümek istiyor, Rıdvan yedek kalır zaten, Umut başlar solda

fatih hoca maçlara inatla kerem ve halille başladığında bir maç başlığında yazmıştım milli takıma gidecek ikisi de belli diye. Artık 2 hoca mı görüştü, oyuncular mı talep etti bilmiyorum. O inat boşuna değildi yani.

Öyle olsa son 3 maçta Kerem'i ilk 11 başlatırdı

Halil zaten herkesin sakat/cezalı olduğu döneme denk geldi oynadı ve iş yaptı.

İlla ki konuşmuşlardır da inatla Kerem ve Halille başlama gibi bir durum olmadı.

Öyle olsa son 3 maçta Kerem'i ilk 11 başlatırdı

Halil zaten herkesin sakat/cezalı olduğu döneme denk geldi oynadı ve iş yaptı.

İlla ki konuşmuşlardır da inatla Kerem ve Halille başlama gibi bir durum olmadı.
Evt arda sacmaligina girmisti son 3 maç. Yine de erken aliyordu oyuna. Halil icin ztn senol aciklama yapmisti, izliyoruz halili daha fazla sure almasi gerek diye ama dogrudur sakatliga denk gelmistir.

Asıl terim arda mt a gitsin diye ardayı oynattı

Şenol sezon içi açık kapıda bırakmıştı ardaya

Yine orayı karıştırsın diye uğraştı terimde şenol yemedi arda caner işini

Evt arda sacmaligina girmisti son 3 maç. Yine de erken aliyordu oyuna. Halil icin ztn senol aciklama yapmisti, izliyoruz halili daha fazla sure almasi gerek diye ama dogrudur sakatliga denk gelmistir.
MM kovid oldu; Falcao Keremle çarpıştı, Babel de cezalı olunca Göztepe maçında Halil çıktı diye hatırlıyorum. Hatta futbol ulemaları Halil de kim bu mu oynıcak falan diyordu

Valla Kerem'i çıkartır diye bekliyordum şaşırdım. Özelikle Halil'i çıkarması bizim açıdan iyi oldu. Halil İstanbul takımında olmadan asıl değeri göremeceyeğini anlamıştır.

Umarım bize gelir tabi.

Saçma ama kadrodaki tek endişem dervişoğlu... Onun için iyi tabi de şampiyonaya denk gelmesi hiç iyi olmadı bizim acımızdan... bnce fena parlayacak gibi duruyor... Dün gece o şut girmeyince resmen sevindim yahu... yeni yönetim inşallah şu transfer basiretsizliğini üstümüzden atar... Sacma sapan hesaplardan kurtuluruz

Halil akbunar adına üzüldüm gerçekten Dorukhan Rıdvan dururken ne alaka bjk kontenjanından duruyor ikisi de orada. Son gün oyuncu mu açıklanır ya çıkarılanları az çok tahmin ediyorduk zaten kırıcı bir şey bence

Halil akbunar adına üzüldüm gerçekten Dorukhan Rıdvan dururken ne alaka bjk kontenjanından duruyor ikisi de orada. Son gün oyuncu mu açıklanır ya çıkarılanları az çok tahmin ediyorduk zaten kırıcı bir şey bence
milli takıma çağırıp geri göndermek cok onur kırıcı bir uygulama. başlık parası bile daha çağdaş bir gelenek kalır bunun yanında.

Mahmut beğendiğim bir adam değil ama hakkaniyet açısından orta sahada Dorukhan mı kalmalı Mahmut mu deseler Mahmut derdim. Sağlıklı, formda bir sezon geçirse Dorukhan daha yetenekli adam tabiki de.

Aslında Mahmut’tan da baya faydalanmıştı Şenol.

Üst Alt