Haber - Şenol Güneş 26 Kişilik Nihai Kadroyu Açıkladı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş 26 Kişilik Nihai Kadroyu Açıkladı

Kerem takima dinamizm katiyor bizde oldugu gibi. Eksikleri belli ve umuyoruz ki bunlari duzeltecek ya da torpuleyecek zamanla. Yani kadroda kalmasi asla surpriz olmadi bilakis yararlida olacak. Buna Halil'de dahil. Halil, Terim-Senol gibi hocalarin sevdigi tipte ve false-9'a da uygun bir stili olan oyuncu. Burak bu kadar formda olmasaydi ilk 11 dahi baslayabilirdi. Onunda eksikleri var ancak elde de forvet kisirligi mevcut. Cenk diger aday, o da sakat. Baska da yok zaten.

4 oyuncu icinse, Mahmut net dogru karar kotu bir sezon gecirdi. Eski ritminde degil ve yerine ondan cok daha iyi ve formda olan Taylan-Ozan-Irfan vs.. oyuncular var. Halil Akbunar, caliskan ancak bu seviye icin bence yeterli degil yine de Dorukhan gibi duzgun forma sansi bulamayan oyuncular varken... bilemiyorum.. Diger iki oyuncu icin yorum yapmiyorum zira cok fazla izlemedim son zamanlarda. Ancak, Ridvan konusunda kismen katilip kismen katilmiyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt