Haber - Şenol Güneş 26 Kişilik Nihai Kadroyu Açıkladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş 26 Kişilik Nihai Kadroyu Açıkladı

Mahmut ve Dorukhan tercihleri ilginç olmuş orta sahada daha iyi opsiyonlar vardı Berat,Salih ve Emre Kılınç gibi.

Dedigi lafa bak çakma filozofun sakat olmasa cenk tosun kesin kadroda olacakmış adem büyük ün muhammet demirin ne sucu var cenk ingiltereye gittiginden beri top oynamıyo be böyle bir kadronun bunun gibi bir hocaya denk gelmesi bizim en büyük şanssızlıgımız oğuzhan ile güveni kadroya almasını beklerdim ben de artık iyicene belli olur diye almamış sanırım

Mahmut ve dorukhan kötü tercih. Berat ve caner kadroyu eksiksiz yapardı mevcut şartlarda. Caneri gr sevmesemde suan kadroda onun gibi hareketli topu ortalayan yok, berak gibide orta sahada dinamiz katacak ozan dışında alternatif yok.
Salih emre kılınç gibi adamlar ancak yedek olurlar büyük takımlarda

Gökhan Akkan ve Efecan çıkar da diğer 2 kişiyi bilmiyorum.
Mahmut ve Dorukhan'ın Fransa galibiyetindeki olağanüstü performanslarından uzak olmaları dışında gerektiği gibi seçilmiş kadro.

Rahatsız ya.
Emre Kılınç, Emre akbaba, Berat, Salih gibi oyuncuların olmayıp dorukhan gerzeğinin davet edilmesi de ne bileyim.

Adem'i Salih'i Hakan Arslan'i yazdik kadroya alinmadi diye de Muhammed Demir'i de unutmamak lazim.Cok iyi sezon geciriyo ve muhtemelen sezon sonunda İstanbul'a transfer yapacaktir.Kadroya alinmamasi sacma bi karar.Enes Unal kim arkadas her donem kadroda herif.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt