Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri

Şenol Güneş, maç sonunda Mehmet Özdilek'in hakemlere sarılmasını istedi. Özdilek bu harekete çok sinirlendi.

jawnyRX.jpg

turkfutbol

hea

Bir filozort agliyor, gözleri yasli.

ahmet nur çebi bu saatten sonra herkesin çok zorlu maçları olacak önemli maçlar oynacak her takım beşiktaş şampiyon olacaktır

Bayern Münihten daha iyi olduklarını düşündükleri zamanlar oluyormuş tiner çekince öyle düşünüyorlar sanırım...

Şenol Güneş: "Türkiye'de algı operasyonu, hakem baskısı olacak, bunlar normal. 2 tane oyuncumuza, Pepe ile Talisca'ya kart gösterilirken, hangi anlamda gösterildi, bilmiyorum."

Güneş: "Bir tarafta 1 puan almak isteyen bir takım, diğer tarafta 3 puan almak isteyen bir takım vardı. 1 puan almak isteyen takım başarılı oldu, onları tebrik ediyorum."

Bence başlıktaki sayıyı revize edin. Adam her hafta ağlıyor muhakkak bu sayıyı geçmiştir ağlaması.

Boşuna Terim için imparator ve en iyi hoca demiyoruz. Terim en azından çoğu konuda dürüst ve neyse o durumunda. Ama Şenol hep hakkı yenilen, terbiyeli, saygılı birisi gibi gösterilmek istenen ama en ufak sıkıntılı ve kaos durumunda her yere saldıran, küfür eden karşısındakine saygısı olmayan birisi hatta sinsi bile denilebilir.

Terim için ego filan deniliyor ya bence Terim'in elde ettiği başarının yanına yaklaşsa bu ve bunun gibiler neler olurdu neler.

Efendi takımın efendi hocasıymış, pehhhhhhh...

şenol güneş fena bir hoca değil diye düşünürdüm hep ama bugün berbatlıgı ortaya çıktı iyice ... sen 1-0 giden maçta 59.dakikada iyi oynayan forvetini çıkarıp defans sokamassın 1-0 çok riskli bir skor gol yersen mal gibi kalırsın al yedi golü ve 2 puanı bıraktı konyada...

Seneye de Rıza Çalımbay'la takaslandığında
Hayde hayde Trabzon uy aha aha diyerek ağlar Ağlak beyimiz.Huylu huyundan vazgeçer mi?

Rıza da BJK ye geçer şerefli 3.lüklerine yatay geçiş yaparlar.Rıza zaten Allahlık, dünyanın en zevksiz teknik direktörü olabilir.

Salı günü 23:45 dolaylarında maç içinde gerçekten ağlayacak olan çakma filozof.Beter ol sinsi herif.Bayernin attığı her gol sonrasında viskimden bir yudum alıp keyif purosu yakacagım.

İşte bu ağlaklığı yüzünden istemiyordum ben bunun bize gelmesini. Burada can atıyordu millet ama ben böyle ağlak bir adamı Galatasaray'ın başında görmek istemem.

Bunun getireceği başarıya sokayım.

sent via GSC

Bu herif hep böyle ağlak ama dünkü aşırı gerginliği, hep Bayern’den kaç yiyeceğim gerginliği.

Çıkma kardeşim maça kendine güvenmiyorsan.

Üst Alt