Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri

Ali Dürüst TFF'de biraz ağırlığını koysa bıçak gibi kesilir o düdükler,tıpkı 2014-2015'te Fb'nin beleş penaltılarının bıçak değmiş gibi kesilmesi gibi.

Yanlış konuşmamış gördüğüm kadarıyla. Küfür ettim, hata yaptım vs tepki koymam gerekiyordu ama bu şekilde değil, biz futbol oynamaya çıktı rakip farklı şekilde kazandı demeye getirmiş.

Son olarak Leipzig maçı yerine sizin derdiniz Fener maçındaki mevzular falan demiş. Çok gergin anladığım kadarıyla.

Yanlış konuşmamış gördüğüm kadarıyla. Küfür ettim, hata yaptım vs tepki koymam gerekiyordu ama bu şekilde değil, biz futbol oynamaya çıktı rakip farklı şekilde kazandı demeye getirmiş.

Son olarak Leipzig maçı yerine sizin derdiniz Fener maçındaki mevzular falan demiş. Çok gergin anladığım kadarıyla.
leipzig ardından trabzon koyarsa toparlayamazlar , şenol böyle kriz dönemlerini idare edemiyor.

leipzig ardından trabzon koyarsa toparlayamazlar , şenol böyle kriz dönemlerini idare edemiyor.

Aslında karakterli bir adamdı ama şike döneminden sonra ayarları bozuldu Şenol'un ha o tarz bir takıma gitti ama artık o da bizler gibi her hakem hatasında ya da durumda paranoyak olarak doğrandığını düşünüyor. Muhtemelen rakipsizlikten gelen şampiyonlukları da göz ardı ediyor.

Trabzon maçı kritik, akıllı oynarsa Beşiktaş'ı yener değil rahat yener Trabzon ama açıkları görüp oynamaları lazım.

Leipzig çok rotasyon yapıyor gördüğüm kadarıyla, kanatlarda Forsberg ve Sabitzer yerine bir tarafta Bruma'yı tercih ederse iyi olur, Keita ile Werner de yerlerini almalı.

Hatta Augustin kesilip Bruma ile ikisi beraber de oynayabilir.

Benzetmem abartılı görünebilir lakin inancım odur ki; kendisi Aziz Yıldırım'ın 2 kitap okuyup, 3-5 özlü söz ezberlemişidir. Aziz'den tek artısı saf değil, son derece sinsi!

Kazandığı sürece özeleştiri verir, kaybettiğinde herkeste suç bulur. Adalet adalet diye haykırmaları adaletten daha fazla pay almak içindir.

[FONT=&quot]Şenol Güneş: " Kazanmak için her yol mübah değildir." [/FONT]
DKkjkqoXUAA0IFR.jpg

beşiktaş zaten ne zaman büyük maç kaybetse sonucu hakemlere bağlar. Daha yeni bedavadan penaltı alıp kazandılar aynı hakeme bu sefer sövüyorlar.
şenol hem kendini gerdi hem de futbolcularını germiş. Rahat olsalardı 3 puanı kolaylıkla alabilirlerdi.

umarım bunlara 4 ve 4'ten fazlasını atarız ki konuşacakları bişey kalmaz. yoksa susmaz bunların çenesi hakem hakem diye.

beşiktaş zaten ne zaman büyük maç kaybetse sonucu hakemlere bağlar. Daha yeni bedavadan penaltı alıp kazandılar aynı hakeme bu sefer sövüyorlar.
şenol hem kendini gerdi hem de futbolcularını germiş. Rahat olsalardı 3 puanı kolaylıkla alabilirlerdi.

umarım bunlara 4 ve 4'ten fazlasını atarız ki konuşacakları bişey kalmaz. yoksa susmaz bunların çenesi hakem hakem diye.

Su molasına laf yapıyo bunlar 8 atsak yine bulurlar bişeyler biz çakıp geçelim de ne derlerse desinler

Senol Güneş basın toplantısında küfür olayıyla ilgili yorumu: Yağmur yağdığında şemsiye de alsanız yağmurun yağdığını söylerseniz. Yağmur yağıyor deyince ´Bana ördek mi´ diyorsun diyenler var.

Ne demek istiyor hiç bişey anlamadım. Bir saattir ne demek istiyor diye nette arama yapıyorum herhangi bir bilgi bulamadım. Hayrına birisi biliyorsa açıklasın kafayı sıyırmak üzereyim :D

Senol Güneş basın toplantısında küfür olayıyla ilgili yorumu: Yağmur yağdığında şemsiye de alsanız yağmurun yağdığını söylerseniz. Yağmur yağıyor deyince ´Bana ördek mi´ diyorsun diyenler var.

Ne demek istiyor hiç bişey anlamadım. Bir saattir ne demek istiyor diye nette arama yapıyorum herhangi bir bilgi bulamadım. Hayrına birisi biliyorsa açıklasın kafayı sıyırmak üzereyim :D

Yani önemli bir olay olduğunda her ne kadar konuşmayıp korunmak isteseniz de, yine de o olayın olduğunuzu söylersiniz demiş. Bir olay olduğunda, hiç konuşmayıp kaçışanların onlara bu olay hakkında konuşmadıklarını söylediğinizde, bu insanların bana korkak mı diyorsun? dediklerini söylemeye çalışmış. ( Ördekler yağmur havalarda çok hareketli olurlar ve saklanacak yer ararlar).

Başka nasıl açıklıyım bilemedim.

bu adam trabzondayken boyle hatirlamiyorum. efendi birine benziyordu ya.
O zaman da böyleydi de fazla dikkat çekmiyordu bu.
şike yapilan 2010-11 sezonunda tüm sezon boyunca basın yoluyla Ayküt ile her hafta böyle atışıp didişiyorlardi mahalle karıları gibi.

Beşiktaşa gelince ve tineri de oturma organıyla çekmeye başlayinca böyle bir tipe evrildi allahın zırtosu.

Üst Alt