Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş 3-1 galip geldikleri Göztepe maçını değerlendirirken, kendisine yardımcı istemediğini vurguladı ve "Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım. Bunu da yazın. Bizden memnun olmayanlar da var” dedi

Bu sefer başka türlü de ağlamış :asd22:

Şenol Güneş: "Oyunun temposu hakem ve rakip tarafından kesildi. Oyunun akıcılığını kesmemek önemlidir, 7-8 dakika uzatmak değil."

Bi gün kemal sunal kıvamına gelecek iyice.

Ben nede çıktım buraya , kim çıkardı beni deyip manyağa bağlayacak.

DQs1OyOX0AEvK67.jpg

Bunlar Şenol'a sövmeye başladılar şimdiden. Yakında Şenol da ayrılınca iyice dağılırlar. Şerefli 3.lükler demeye başlarlar yine.

Bunlar Şenol'a sövmeye başladılar şimdiden. Yakında Şenol da ayrılınca iyice dağılırlar. Şerefli 3.lükler demeye başlarlar yine.

Bunlar harbi keriz lan ahahah. Şenol olmasa fakirlikten tiner bile alamayacaklardı. Bizim sürekli F.T. dememize laf ediyorlar bakın görün Şenol giderse muhtaç kalacaklar :D Müstehak hepsine kodumun hırsızları.

Bu adamın karakteriyle ilgili problemleri var bunu şike süresinden beri biliyoruz ha birde bunu hala savunan hamsilerde var gerçi.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray Teknik Direktörlüğüne getirilen Fatih Terim için Şenol Güneş basın toplantısında şunları söyleyebilir bence.

Galatasaraya Avrupa Fatihi diyolar.Doğrudur ya da doğru değildir.Bence bu Fatih Terimden dolayı gelüyor.Onu da sölim.Bunların bi önemi yoktur
Şimdi biz Şampionlar likini alsak bize de Avrupa Şenorumu dicekler?Kişiler üzerinden yapıyörlar.Küfür ettiimi söylüyorlar ben öyle bişey demedim neden buraya geldim dedim.
Bana loser diyorlar.Belki konuyu laz olmama getirmek istiyorlar.Hiçbir zaman pırovake yapmıyorum

Şimdi ayvayı yedin ağlak pislik..
Yaptığın ağlaklıkların hepsini fitil fitil burnundan getireceğiz.
Tabi sene sonunda kaçmazsan.

Son düzenleme:
FT gelince nasıl gözden düştün ama :)) İstediğin kadar ağla şimdi. Şov için bol bol filozof sözleri söyler artık.

Üst Alt