Haber - Şenol Güneş: "İsviçre'ye karşı çok iyi oynadık" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "İsviçre'ye karşı çok iyi oynadık"

"Bu sonuçların sorumlusu benim." dedikten sonra 1 gün daha Milli takımın başına kalırsa Şenol Güneş'in art niyetli olduğunu yaptığı işe,mesleğine hatta kendine zerre saygısı olmadığına inanırım

Bundan önceki maçlarımızda da biz olmayan pozisyonlardan gol atmıştık hep uzak şutlar, yan toplar vs. Bu durumun olacağı çok belliydi bence. Ve kadro kesinlikle iyi değil bence defans dörtlüsünün önü komple çöp. Kanat yok, 8 numara yok, forvet hala Burak vs. Bence ciddi zayıf bir takımız.

Medya tarafından ölçüsüz şekilde pohpohlanırken iyi; yaşanan fiyasko sonrası sorulması gereken soru ıkına sıkına da olsa sorulurken kötü...Şaşırtmadı yetersiz...

Kısaca paramı verin gideyim dedi.

Hesabı size vermem TFF'ye veririm dedi. O makamda başta Nihat Özdemir ve yandaş ekibi olmak üzere haksız kazanç elde eden kim varsa hepinizin boğazında kalsın o aldığınız paralar.

Arkadas bu teknik direktorlerde moda oldu yenilip yenilip iyi oynadik demek

Geldiler attilar oldu pasam zaten bu tip turnuvalarda buldugunu atacaksin atamiyorsan agzinla kus tutsan hikaye sayenizde averaj takimi olduk aldigin milyon eurolar haram olsun

En çok süre alamayan 22 yaş altı oyunculara üzülüyorum.
Tam vitrin maçları koy oynasın.
Oynatmayacaksan hiç çağırma, çocuklar biraz dinlensin.

Korkak adamın teki, bahaneci zımbacı.

Gscimbom mobil

Bu adamı çok itici buluyorum.
Ağız ishali olmuş gibi bir adam…

İnsan bir şey söylerken biraz düşünür.

Ya ben farklı maç seyrettim Ya da sen bu ülkede teknik direktör olduğun için çok şanslısın….

Üst Alt