Haber - Şenol Güneş: "İsviçre'ye karşı çok iyi oynadık" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "İsviçre'ye karşı çok iyi oynadık"

Medya dahil her yerde fokus "gariban" senolun üzerinde... Kabul ediyorum su son yillardan sonra senol günese laf sokmak bana da keyifli geliyor da.
Yahu kardesim hazir hükümet zayiflamisken yüklensenize Federasyona, ve Federasyon ile Siyaset arasi kirli iliskiye ?

Tabi yüzümüz gülmez, adamlar resmen gayretullaha dokunmus, bir adim mutlu yürüsek, ikinci adimi atamiyoruz. Tüm kararlar piyasayi belirli sahislarin ellerinde cevirmesi üzerine kuruldu. Cambaz senol ipten düstü öldü, hala herkes ölmüs cambaza bakiyor, yahuuu dönsenize evinize, hirsiz var.

Ben size yagmur yagiyor diyorum, siz bana "biz ördekmiyiz" diye cevap veriyorsmuahuahaua :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ulan rezil ettin bizi, istifa ette birazcık saygımız olsun bari.

Avrupa şampiyonasına gittik diye kendinizi başarılı saydınız ulan zaten 24 takım gidiyor, avrupada 5 milyon ve üzeri nufusu olan 27 ülke mi ne var!Bir kaç kasaba nufusunda ülkeyi geçtik diye, 10 milyon euro dağıttılar birde utanmadan!

Hollandalı birinin Şenol Güneş'in yaptığı açıklamalar hakkında yorumu (google translate çevirisi):

Türkiye'nin bu vasat oyununun en kötü bahanelerinden biri bu olsa gerek... Yine de bu, modern bir diktatörün yıllardır halkını kamçılayıp manipüle ettiği Türkiye'de hakim olan korkutucu milliyetçiliğin bir başka örneği. her şey ve herkes Türkiye'nin etrafında dönüyor. Rakipler hemen susturulur. Bunu genç yaşlardan itibaren görebilirsiniz, örneğin büyük hesapların futbolla ilgili gönderilerinin altındaki yorum bölümleri, favori Türk kulüplerini ve oyuncularını diğerlerinden daha çok öven genç Türklerin hakimiyetindedir. Bu elbette olumsuz bir şey olmak zorunda değil, ancak Erdoğan'ın “hükümetiyle” izlediği milliyetçi rotanın çok tipik bir örneği. Bir futbol yazısının altındaki bu siyasi mesaj için özür dilerim ama sadece milli antrenörün tepkisi ile Türkiye'deki siyasi hareketler arasında bir bağlantı olduğunu fark ettim. İyi akşamlar!

şenol güneş' e de kızmıyorum 70 yaşına gelmiş adamın yorulmadan 30 milyon kazanması dünyada şanslı azınlıklara mahsus bir durum. elbette sözleşmesinin sonuna kadar durmak veya tazminat almak ister. ama şansızlığı ise ülke gündeminin hırsızlıklarla, yolsuzluklarla yoğun olduğu bir dönemde bu turnuvadaki başarısızlığı oldu. şimdi herkes aldığı maaşı konuşacak. en kolay hedef kendisi oldu başkalarına dokunamayanların en kolay gözden çıkartacağı adam kendisi. şu an resmen açık hedef. bu psikolojiyle dke grubunda kalan maçlarda da sıkıntı yaşaması muhtemel.

dün ESPN kanaldindaki spiker bile, "italya maci malubiyeti bizi soke etti" bahanesini elestirdi.

yabanci kanallar durmadan ellestiriyor, bizimkiler "birakin onlar bizim cocuklariz!" almanyada bild gazetesi takimi ve hocayi dagitmisti.

cok degisik bir milletiz

Hollandalı birinin Şenol Güneş'in yaptığı açıklamalar hakkında yorumu (google translate çevirisi):

Türkiye'nin bu vasat oyununun en kötü bahanelerinden biri bu olsa gerek... Yine de bu, modern bir diktatörün yıllardır halkını kamçılayıp manipüle ettiği Türkiye'de hakim olan korkutucu milliyetçiliğin bir başka örneği. her şey ve herkes Türkiye'nin etrafında dönüyor. Rakipler hemen susturulur. Bunu genç yaşlardan itibaren görebilirsiniz, örneğin büyük hesapların futbolla ilgili gönderilerinin altındaki yorum bölümleri, favori Türk kulüplerini ve oyuncularını diğerlerinden daha çok öven genç Türklerin hakimiyetindedir. Bu elbette olumsuz bir şey olmak zorunda değil, ancak Erdoğan'ın “hükümetiyle” izlediği milliyetçi rotanın çok tipik bir örneği. Bir futbol yazısının altındaki bu siyasi mesaj için özür dilerim ama sadece milli antrenörün tepkisi ile Türkiye'deki siyasi hareketler arasında bir bağlantı olduğunu fark ettim. İyi akşamlar!

Nu.nl?

dün ESPN kanaldindaki spiker bile, "italya maci malubiyeti bizi soke etti" bahanesini elestirdi.

yabanci kanallar durmadan ellestiriyor, bizimkiler "birakin onlar bizim cocuklariz!" almanyada bild gazetesi takimi ve hocayi dagitmisti.

cok degisik bir milletiz

Konu milli takim olunca beyefendilerimiz dokunulmaz ve eli sicak sudan soguk suya degmemesi gereken #bizimcocuklar oluyor.

Üst Alt