Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena | 41.461 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena | 41.461

Cevap: Trabzon | Akyazı 41,565

Benim bildiğim proje durmadı.

Stadı da devlet yapacak ama stadın yapımı ayrı,dolgu işi ayrıydı. Dolgu işi tamamlandı.Şimdi ise stadın yapımına başlanacak,ihaleye çıkılmış olması gerekiyor.

Dolgu ihalesi:

Trabzon un stad ihalesini kim kazandı?

Stad için ise önyeterlilik ihalesine aşağıdaki firmalar başvurmuş,14 Şubat 2013'de yapılmış.

-Albayrak Turizm Seyahat İnşaat Ticaret AŞ, Öztaş İnşaat İnşaat Malzemeleri Ticaret AŞ İş Ortaklığı,

-AKM Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ ile Nuhoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Özka İnşaat AŞ İş Ortaklığı,

-Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt AŞ, Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ İş Ortaklığı,

-Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Fermak İnşaat Taahhüt AŞ, Özyurt Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ İş ortaklığı,

-Makro İnşaat Ticaret AŞ, İhlas Holding AŞ İş Ortaklığı,

-Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ,

-TAV Tepe Akfen Yatırım İnşaat ve İşletme AŞ,

-Ermit Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, YSE Yapı Sanayi ve Ticaret AŞ, Yörük Yapı Madencilik Mühendislik Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı,

-Belda İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Çakır İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Ekşi İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, HSY Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı,

-Nur-Soy İnşaat Uluslararası Nakliyat Sanayi ve Ticaret AŞ, Arıkan İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi AŞ iş ortaklığı,

-Sarıdağlar İnşaat ve Ticaret AŞ, STY İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Yertaş İnşaat Turizm Sanayi ve Maden Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı,

-Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Türkerler İnşaat Turizm Madencilik Enerji Üretim Ticaret ve Sanayi AŞ, Gürbağ İnşaat Mühendislik Madencilik Sanayi ve Ticaret AŞ İş Ortaklığı

-YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Sigma İnşaat ve Turizm İşletmeleri Ticaret AŞ İş Ortaklığı

-Günal İnşaat Ticaret ve Sanayi AŞ, Mapa İnşaat ve Ticaret AŞ İş Ortaklığı

-IC İçtaş İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ

-REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret AŞ

Cevap: Trabzon | Akyazı 41,565

@Atıf

doğrudur. Trabzonsporluların taraftar sitesi var. Oradan baktım, üye değilim ama projeyi ordan takip ediyim dedim hepsi isyanda her zaman kandırılan biz olduk vs vs isyandalar anlıcan

07.09.13

ZUHDbSU.jpg

AT8I8rN.jpg

MbGQLBx.jpg

1236022_10201279166594233_1582366849_n.jpg

stadın altı bizdeki gibi kazık çakılarak sağlamlaştırılıyor problem olmaz görsellerdeki gibi olursa dünyanın en güzel stadlarında biri olabilir

Üst Alt