Şenol Güneş: "Yabancı sayısının azaltılmasından yanayım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Abi @Can BÜYÜK bu senolun 2015 yazinda gelmesine yönelik bir fikir belirtmistin yanlis hatirlamiyosam.bu capsizin davranislarini gordukten sonra o donemki fikrini dogru buluyor musun hala...hamza dursun yonetimiyle degil,daha iyi bi yönetimle çalışabilse 2016 da sampiyon yapabilirdi.tabi konusulan pereira,konoyplanka ve mario gomez transferleriyle.hamzayi yediler diye duusndum ben sonralari

Abi @Can BÜYÜK bu senolun 2015 yazinda gelmesine yönelik bir fikir belirtmistin yanlis hatirlamiyosam.bu capsizin davranislarini gordukten sonra o donemki fikrini dogru buluyor musun hala...hamza dursun yonetimiyle degil,daha iyi bi yönetimle çalışabilse 2016 da sampiyon yapabilirdi.tabi konusulan pereira,konoyplanka ve mario gomez transferleriyle.hamzayi yediler diye duusndum ben sonralari
bi kulüp takımında olsa bu konuda fikirleri böyle olmazdı. luce nin de öyle
bunu de diyorlar onlarda diyor. macera aramayıp şenol fırsatını o dönemlerde kaçırmamalıydık fakat kimsenin aklına bile gelmedi

bi kulüp takımında olsa bu konuda fikirleri böyle olmazdı. luce nin de öyle
bunu de diyorlar onlarda diyor. macera aramayıp şenol fırsatını o dönemlerde kaçırmamalıydık fakat kimsenin aklına bile gelmedi
Bursada iyiydi senol,2016da bjkye de cok iyi futbol oynatti.gelmesini isterdim ama 3 kupalı hocayi gondermek,ona dogru bi yönetimle sans vermemek yanlıştı ya

Bursada iyiydi senol,2016da bjkye de cok iyi futbol oynatti.gelmesini isterdim ama 3 kupalı hocayi gondermek,ona dogru bi yönetimle sans vermemek yanlıştı ya
yeni gelmiş bi yönetimdi o yönetim zaten doğru yönetimi nerden bulacaksın
hamzanın hatası daha kendisini kurtarmadan yönetime yalakalık yapacam diye taraftarla didişmesiydi
sonra o kolladığı yönetim ilk kendisinin kellesini aldı

terim'in ekmeğini yiyipte başarılı olanlardan

şenol'un kariyeri boyunca başarılı olduğu 2 zaman var. birisi 2002 dünya kupası ve diğeri ise 2 sezon üst üste bjk şampiyonluğu.

2002 dünya kupasını biliyoruz zaten gs takımı sayesinde iyi bir milli takımla aldığı 3.lük var. bjk kariyeri ise terim'in getirmiş olduğu yabancı sınırlaması sayesinde güzel bir yapılanma ve transferler ile avrupa'da ve ligde başarı gelmesi(bjk tarihine göre). herif CL maçlarına 11 yabancı ile çıkıyordu ligde laf etmesinler diye 1-2 yabancı oğuzhan ile gökhan gönülü serpiştiriyordu yalandan.

Tam olarak ne zamandi hatirlamiyorum ama bi aralar gelebilir demistim herhalde. Ama bu fikrimi sonradan degistirmistim kisa süre de cünkü her konuda agliyordu adam.

Böyle aglak böyle ezik bir adam bizim hocamiz olmamali dedigimi hatirliyorum. Bursa dan önce mi Bursa dönemi veya sonrasi mi orasini bilmiyorum ama.

Karius Üst üste hataları goller yemesine rağmen neden bir maç olsun yedek kaleciye şans vermedin hoca ? Veya yere göğe sığdıramadığınız Oğuz hanı neden kazanamadın kaybolup gitti ? At sahibine göre kişner.

Üst Alt