Şenol Güneş: "Yabancı sayısının azaltılmasından yanayım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 Ekim 2014 | Bursaspor TD Şenol Güneş: "5+3+1 yabancı kuralı saçma bir uygulama. Benim için yabancı, yerli yok, oyuncu var. Ben oyununa bakıyorum"

Dün | Milli Takım TD Şenol Güneş: "Yabancı sayısı azaltılmalı"

terim'in ekmeğini yiyipte başarılı olanlardan

şenol'un kariyeri boyunca başarılı olduğu 2 zaman var. birisi 2002 dünya kupası ve diğeri ise 2 sezon üst üste bjk şampiyonluğu.

2002 dünya kupasını biliyoruz zaten gs takımı sayesinde iyi bir milli takımla aldığı 3.lük var. bjk kariyeri ise terim'in getirmiş olduğu yabancı sınırlaması sayesinde güzel bir yapılanma ve transferler ile avrupa'da ve ligde başarı gelmesi(bjk tarihine göre). herif CL maçlarına 11 yabancı ile çıkıyordu ligde laf etmesinler diye 1-2 yabancı oğuzhan ile gökhan gönülü serpiştiriyordu yalandan.

terım kendısı nıye yıyemedı 14 yabancının ekmegını acaba avrupa maçlarında

güzel bir yapılanma ile avrupada başarılı olduğunu belirttim.

yabancı sınırı 6'da olsaydı sence aynı başarıyı yakalayabilir miydi? yapılanma bozulunca AL'de gruptan bile çıkamadı şenol 14 yabancıyla.

senol gunes 6 yabancı varken de cl grubundan cıkmayı son maçta kaçırmıs bı hocadır hem de tsnın basındayken

geçelım adamın basarılarını terıme falan baglama ısını

senol gunes 6 yabancı varken de cl grubundan cıkmayı son maçta kaçırmıs bı hocadır hem de tsnın basındayken

geçelım adamın basarılarını terıme falan baglama ısını
bana göre terim'e bağlı sana göre olmayabilir

şuan ki başarısıda öyle terim'e bağlı. 14'lük yabancı sınırı olmasaydı ne cengiz başakşehirden giderdi ne merih fb'den giderdi ne de çağlar.

bjk takımının bir kısmı dağılınca gördük köy takımlarına yenildi herif çıkartsaymış gruptan? ayrıca yabancı sınırı düşsün diyen birisinin vizyonu belli işte.

3 yabancıyla Avrupa Kupası almasına rağmen yabancı sınırını kaldırma konusunda herkesten fazla emeği olan hocamızı zımbaratorla kıyaslamaktan vazgeçelim.

terim konusunada yazmıştım. şuan ki bizim 11 yani son 6 haftada ki 11 çöp şekilde. başka teknik direktör olsa bu takımı ilk 8e anca sokar zaten.

terim eğer CL'ye katılacak başarısıyı gösterebilseydi bu takımla bile iyi hoca dedirtebilirdi kendisine. en azından 8 maçlık galibiyet alamama serisine 2 maç galibiyet sıkıştırsaydı takım CL'ye katılacaktı ve terim en azından rüştünü ispat edebilirdi az çok şu takımı bile CL'ye soktum diyerekten.

Kocaman adamlar beyinlerini satılığa çıkarmış başkalarının ağzıyla konuşuyor. Çoluklarının çocuklarının yüzüne bakmaya utanmıyorlar mı acaba?

Milli Takım'da yaptıklarından dolayı saygım var kendisine ama acayip bir akıl tutulması yaşıyorlar ailecek.

kulüplerimizde yerli + yabancı karması başarıyla uygulanmalıdır diyorum

Şunu yapmak için illa kısıtlama mı koyman gerekti?

Barcelona, Dortmund, Ajax gibi scoutların izlediği, hatta Barcelona ile anlaşmaya yakın olan Yusuf Demir'in menajeri, Türkiye Milli Takım’ından kimsenin oyuncuyu çağırmayı bırakın, oyuncu için nedir ne değildir diye sormadığı için Avusturya milli takımını seçtiğini açıkladı.

Barcelona, Dortmund, Ajax gibi scoutların izlediği, hatta Barcelona ile anlaşmaya yakın olan Yusuf Demir'in menajeri, Türkiye Milli Takım’ından kimsenin oyuncuyu çağırmayı bırakın, oyuncu için nedir ne değildir diye sormadığı için Avusturya milli takımını seçtiğini açıkladı.

milli takım alt kategorilerden davet almıştı diye hatırlıyorum bu çocuğu yaw. yanlış mı hatırlıyom acaba

kötü olmuş.

Üst Alt