Haber - Şenol Güneş'ten Play-off Tartışması: "Sezon içinde istekleriniz olabilir ve şartlara göre değişimler olabilir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş'ten Play-off Tartışması: "Sezon içinde istekleriniz olabilir ve şartlara göre değişimler olabilir"

"Biz bir sürece girdik. 5 maç sonunda, Karagümrük, Sivas ve Antalya'ya 7 puan kaybetti. Aynı Sivas, İstanbulspor'dan 3 gol yedi. Biz 2 maçta 6 puan aldık. Daha zor maç görünmesine rağmen. Ama 3 tane daha kolay görünen maçta da 2 puan aldık. İstanbulspor, iyi bir takım. Fatih hocayla iyi oynuyorlar. Genç, koşan takım. Kolay maç olmayacaktır. Zaten ilk yarıda da 2 puan kaybettik onlara. Umarım güzel futbolla maçı kazanırız."

"Milliyetçi hareket partisinin kirkinci yili"

Devlet Bahçeli neden besiktasli şimdi daha iyi anlıyorum...

Son düzenleme:
Geçen hafta tam tersini söyledi alkisladik, bu hafta ne dediği anlaşılmıyor. Yaşlılığın el opturmeden ziyade böyle sikintilarida var

Sen çok karaktersiz bi' insansın. Kazara birkaç öğrenci yetiştirdiysen onlara acıyorum.
Senin ne mal olduğun, Istanbul'un havası kirli dedikten sonra ilk fırsatta koşa koşa Istanbul'a gitmenden anlaşılmıştı.

Civa Şenol, içinde bulunduğun kabın şeklini alma, ömrünün son demlerinde iki rekat adam olmayı bil.

Bunun her demecini okuduğumda Aykümün 20puan düştüğünü hissediyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu insanlar nasıl bi motivasyonla bu kadar kötü oluyo yav. fener de böyle.

biz bunlarınki gibi sezon geçirsek o sezonu çöpe atıp diğerini kurtarmak için çözüm aramaya başlarız hemen. bunlar bok gibi sezonun sonunda bile sineğin yağını çıkarma derdinde. biri hala mhk-pfdk dört koldan hak yer, öbürü başkanı teknik direktörüyle çirkeflik yarışı yapar. dünkü herifler de değil bunlar, 40 yılın spor adamlarının yaptığı salaklıklara bir bak. hakikaten türk futbolu model olarak ivedilikle galatasaray'a yüzünü çevirmeli, yoksa bu herifler buranın da ortasına atom bombası attıklarıyla kalacaklar.

Bunlara bakıyorsun, ikinci büyük sempatik geliyor...

İkinci büyüğe bakıyorsun, bunlar sempatik geliyor..

Edebinizle kazanmak kadar kaybetmek olduğunu, alınan kararların herkes için geçerli olduğunu bir kabul edin artık!!

Velev ki sen lider olsaydın, bu konuşmayı yapacak mıydın be ahlaksız herif!!

Sadece şerefsizlik sadece haysiyetsizlikle de sınırlandırılacak bir tutum değil bu.

Bildiğin kötülük bu. Depremden etkilenmiş takımların zamanında bunlardan hakkıyla aldığı puanlara göz dikmek büyük şerefsizlik.

Sizin olmayan şerefinize olmayan insanlığınıza tüküreyim

Üst Alt