Haber - Şenol Güneş'ten Play-off Tartışması: "Sezon içinde istekleriniz olabilir ve şartlara göre değişimler olabilir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş'ten Play-off Tartışması: "Sezon içinde istekleriniz olabilir ve şartlara göre değişimler olabilir"

Ulan ben bu herife geçmişte saygı duyardım. Şenol hoca iyidir iyi hocadır derdim. Ne olduysa Kadıköy'de başına naylon poşet yiyip kafasını zımbalattığında oldu. O olaydan sonra bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı. İlginç bir yaratığa evrildi. Yahu sen ne kötü ne karaktersiz ne haysiyetsiz bir adamışsın hoca sana saygı duyduğum hatta seni Galatasaray'a hoca diye istediğim günler bile oldu o günlere de lanet olsun.

Fatih Terim'in takımı ile dünya üçüncüsü oldun diye kendini bir şey zannediyorsun da o kadar da bir şey değilsin. Allahın çakma filozofu seni.

Türkçe meali; Yönetimimiz başarısız, kadromuz Anadolu kulüplerinin bile gerisinde kalitesiz, biz bu kulübü başarıya götüremiyoruz dolayısıyla yarışta olamayacağız GS ve FB ile makas açıldı Playoffta puanlar bölünsün şansımız artsın

Ya siz Türk futbolundan silinip gidin artık ya hep kendi çıkarınızı düşünüyorsunuz

Üst Alt