# Sercan Sararer - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sercan Sararer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Sararer

Gurbetci stayla. Biraz kendini gösterince Türkiye ligi ney yeaaa moduna geçiyorlar.

Keza Gökhan Töre... keza 30 yaşında hala gelmeye naz yapan Hamit... Sen de 30 yaşında gel sercan ama şu kadar diyeyim öyle cok büyük klüplere gidemez fakat türkiye liginin yükünü tek başına kaldırır sol kanatta.

sercanı beğenmeyenlerdendim ama dün akşam gördümki gerçekten çok iyi bir oyuncu defansa gelip yardım etmesi beni etkileyen yönlerinden biri top ayağına çok yakışıyor inşallah alırız ilk tercihim sercandır olmaz ise gökhan töre

Transfer bölümüne neredeyse hiç mesaj yazmadım fakat bu çocuk için birşeyler yazmak ve yapmak lazım.

Milli maçtan önce Sercan'ı tanımıyordum fakat ayağına top ilk geldiğinde "bu da kim" dedim.

Teknik olarak pekte Türk futbolcularında bulunmayan üst düzey bir top kontrolüyle sanki başka bir milli takımdan oyuncu transfer etmişiz hissi verdi.

Tek bir maçla birşey anlaşılmaz diye düşünenler çoktur fakat bu durum çok izafidir ve bakan adama ve onun bakış şekline göre tamamen değişir.

Ben bu çocuğu birkez izlemiş fakat çok dikkatli izlemiş biri olarak "hemen alınmalı" diyorum evet hemde bir maçlık performansına bakarak ki bunu altını çizerek söylüyorum. Herhangibir sakatlık problemi olmaz ise bu savımda da iddialıyım.

Sercan şikecilerle görüşüyor deniyor pekçok yerde söylenmeye başlandı. Hele bonservis bedeli söylendiği gibi 1,5 milyon Euro ise bence düşünüp riske girmek bile büyük bir hatadır. Fatih Terim ve Abdullah Avcı faktörleri varken bu çocuk yalnızca onu istemememiz halinde şikecilere gidebilir. Kaldı ki aklını peynir ekmekle yememiş hiçkimse şikecilere bu belirsizlik varken imza atmaz.

Abdullah Bey veya sitedeki herhangibir yöneticimizin eğer yönetime bir yakınlığı varsa kendilerinden istirhamım Sercan'ı taraftarın istediğini iletmeleridir. Veya transfer komitesine ulaşılabilecek birilerine ait bir email adresi mevcutsa ben mail üstüne mail yollamaya hazırım.

Son birkaç bildirimize biz zaten forumlari ve sizi takip ediyoruz diye yanıt verdiler. Yani yazınızı iletmeme gerek yok, takip ediliyor.

Forumların varoluş amacı bu zaten, bir nevi "ters mentor"luk. Nabzı biz veririz, onlar da bunu bilerek hareket ederler.

Ben olsam suan Töre yerine Sercan'a yönelirim. (mümkünse tabiki ikisi de gelsin)

Sag tarafta zaten Hamit oynar.

Sol tarafta Sercan Töre den daha basarili olur, cünkü gercek mevkisi sol kanat.

Hamit ve Sercan'in kadro da olmasi yabanci kontenjani acisindan da inanilmaz bir avantaj.

Tabiki Sercan daha CL icin ilk 11 oynayacak durum da degil, lakin büyük potansiyeli var ve ileride ilk 11'imizin degismezi olur.

En önemli özelliklerinden birisi de, defansif yönünün de gelismis olmasi.

Umarim aliriz. Makul bir bonservise biter bu transfer, eger ilgilenirsek.

Sercan'dan Yeşil Işık

Galatasaray ve F.Bahçe'nin listesinde yer alan Sercan Sararer, transfere yeşil ışık yaktı. Kicker'a konuşan Sercan, "Sözleşmem bitene kadar Fürth'te kalmayı planlıyorum. Ama iyi bir teklif gelirse neden gitmeyeyim" dedi.

Kaynak: Fotomac

Haberin orijinali: 1 sene daha Bundesliga da kalacagini söylüyor. Eger basarili olursam, bütün imkanlara sahip olacagim diyor (büyük bir takima gidebilirim anlaminda).

Sararer denkt schon an Abschied

Schon als Zehnjähriger trug Sercan Sararer das Trikot mit dem Kleeblatt. Zwölf Jahre später hatte er maßgeblichen Anteil am Aufstieg in die Bundesliga. Quasi als Bonus folgte noch das Länderspieldebüt für die Türkei. Es läuft also rund für Sararer, der sich trotzdem - oder gerade deshalb? - bereits mit seinem Abschied vom Ronhof beschäftigt. Ein anderer ist hingegen froh, endlich bei den Fürthern gelandet zu sein.

Eine lange Anlaufzeit brauchte Sararer bei seinem Debüt im türkischen Nationaltrikot nicht. Gegen Georgien war der Franke an der Seite der Madrilenen Nuri Sahin und Hamit Altintop gleich mittendrin, in der zwölften Minute legte er Altintop das 1:0 beim 3:1-Erfolg auf. Sararer spielte gleich beim ersten Einsatz durch und durfte gegen Bulgarien (2:0) gleich ein zweites Mal ran. Erst rund drei Monate zuvor hatte der Sohn eines Türken und einer Spanierin überhaupt den türkischen Pass bekommen.

Nicht erst durch die Berufung durch Nationalcoach Abdullah Avci geriet Sararer in den Fokus größerer Vereine. Schon seine starke Zweitliga-Saison (9 Tore, 13 Vorlagen, kicker-Notenschnitt 2,93), gekrönt mit dem Aufstieg, brachte ihn ins Gespräch. Die Istanbuler Top-Klubs Galatasaray und Fenerbahce sollen ihr Interesse deutlich bekundet haben.

- Anzeige -

Doch Sararer wird nicht wechseln - noch nicht: "Ich habe beschlossen, dass ich noch ein Jahr bleibe. Wenn ich meine Leistung in der Bundesliga bestätige, stehen mir alle Türen offen." Was vor allem auch daran liegt, dass 2013 sein Vertrag ausläuft. "Wenn dann gute Angebote kommen, warum sollte ich nicht gehen?" Eine Verlängerung in Fürth ist erst einmal nicht vorgesehen. Der SpVgg droht somit der ablösefreie Abgang des Eigengewächses.

P.s. ne kolpa basinimiz var yahu. Resmen yalan söyleyip insanlari kandiriyorlar. Allah belanizi versin be karaktersiz, haysiyetsiz ve yalan haber yapan gazeteciler.

Cevap: Sercan'dan Yeşil Işık

Pfff.

ImageThumbnail2.aspx

Bi bitmediniz.

Cevap: Sercan'dan Yeşil Işık

canımı sıktı artık bu iş düne kadar menajeri türkiyeden herhangi bir takıma gidebilir diyordu milli takımda oynadı 180 derece döndü. naparsa yapsın artık sıkıldım bu gökhanla sercan ikilisinden kafalaına göre takılsınlar keşfedilecek çok oyuncu var.

Bu adamın olası transferi için uefa'nın vereceği kararı beklemenin mantığını birisi bana anlatabilir mi?

Kim bu ronaldo mu messi mi? Mazallah avrupaya gidişimiz engellenirse altından kalkamayacağımız yük mü getirecek üzerimize?

Her türlü al gitsin, sonuçta yerli, genç daha ne olsun.

Masraflı yabancı transfer için beklemeyi anlıyorum fakat bu yada bunun gibi genç, Türk oyuncular için bana beklemek saçma geliyor. Açıkçası da yönetimin zaman kazanmak için bunu bahane ettiğini düşünüyorum.

Sercan gerçekten yıldız adayı. Kaçırılmaması lazım. Gökhan Töre'den çok daha yetenekli.

Hacı bizim

Umut

Sercan

Hamit

Ömer Toprak

transferlerini anında bitirmemiz gerekli. Hiç beklemeye gereke yok.

Bugün Umut'u beğenmeyenler; Portekiz gibi bir takımın orta sahasına kadar ( hatta defansına) gelip pres yaparak sürekli rahatsız eden, gol pozisyonlarında tam olması gereken yere hareketlenen, dağıtıcı, aktif özellikli bir forvet Türk olarak yok. Bu adam Elmander tarzında bir adam. Aldığı hava topları da cabası.

Sercan; Asıl mevkiisi forvet. Aslında hızlanması, vuruş tarzı ve özellikle kuvveti ile forvette de çok ciddi iş yapar. Ama bütün bu özelliklerine dikine gitme ve pas/orta başarısı da eklenince kanat olarak da oynayabiliyor. 21 yaşında ispanyol pasaportu da olan bir adamı almamak büyük delilik olur.

Hamit; Zaten Real Madrid te oynayan bir Türk iseniz, sağ bek, orta saha, sağ kanat oynayabiliyorsanız, yaşınız 29 ve Galatasaraylıysanız, Galatasaray'a gelir, kral olursunuz.

Ömer Toprak; Net olarak bu çocuk oyun kuruşu, pas yüzdesi, dikine ilerleyişi, yer tutuşu, soğuk kanlılığı ile rahatlıkla Manchester United'da dahi oynar. Ben tarzını Rio Ferdinand'a benzettim. Ne yapılıp edilip alınmalı ve Semih - Ömer ikilisini yıllarca izlemeliyiz.

Yabancı transferlerinde zaten

İki adet hem forvet hem kanat oynayabilen adama; Suarez ve Pabon gibi, bir tane de defansif orta sahaya; Melo, Cambiasso gibi, ihtiyacımız var.

Sercan gerçekten yıldız adayı. Kaçırılmaması lazım. Gökhan Töre'den çok daha yetenekli.

Hacı bizim

Umut

Sercan

Hamit

Ömer Toprak

Bugün Umut'u beğenmeyenler; Portekiz gibi bir takımın orta sahasına kadar ( hatta defansına) gelip pres yaparak sürekli rahatsız eden, gol pozisyonlarında tam olması gereken yere hareketlenen, dağıtıcı, aktif özellikli bir forvet Türk olarak yok. Bu adam Elmander tarzında bir adam. Aldığı hava topları da cabası.

Sercan; Asıl mevkiisi forvet. Aslında hızlanması, vuruş tarzı ve özellikle kuvveti ile forvette de çok ciddi iş yapar. Ama bütün bu özelliklerine dikine gitme ve pas/orta başarısı da eklenince kanat olarak da oynayabiliyor. 21 yaşında ispanyol pasaportu da olan bir adamı almamak büyük delilik olur.

Hamit; Zaten Real Madrid te oynayan bir Türk iseniz, sağ bek, orta saha, sağ kanat oynayabiliyorsanız, yaşınız 29 ve Galatasaraylıysanız, Galatasaray'a gelir, kral olursunuz.

Ömer Toprak; Net olarak bu çocuk oyun kuruşu, pas yüzdesi, dikine ilerleyişi, yer tutuşu, soğuk kanlılığı ile rahatlıkla Manchester United'da dahi oynar. Ben tarzını Rio Ferdinand'a benzettim. Ne yapılıp edilip alınmalı ve Semih - Ömer ikilisini yıllarca izlemeliyiz.

İki adet hem forvet hem kanat oynayabilen adama; Suarez ve Pabon gibi, bir tane de defansif orta sahaya; Melo, Cambiasso gibi, ihtiyacımız var.

Sercan ve Ömer Toprak'ın geleceğini sanmam Türkiyeye. Umut'u ise 1 maçlık performansı ile beğeniyoruz. İsteseydik trabzondayken alırdık zaten gerek yok. Haim zaten artık bizim futbolcumuz bana göre.

Burak Yılmaz'a ne dersiniz?

Hacı bizim

Umut

Sercan

Hamit

Ömer Toprak

Umut konusunda tedirginim iki ayni tipte forvetle oynamak dogru olmaz bence. (elmander)

Diger 3 isim kesinlikle alinmali.

Sercan Sararer-Hamit Altintop-Ömer Toprak

Galatasasaray icin en az yabanci superstar forvet kadar önemli olur. Heleki Ömer Toprak - Semih ikilisi muthis ötesi olur!

ne umutu allah aşkına

2gol attı diye istiyosunuz

portekiz dışındaki bütün maçlara bakın hepsinde 10üzerinden 1 alır o performansla

sercan gerçekten çok yetenekli güçlü ve sol kanadı çok iyi kullanıyo.teke tek kaldığında müthiş ayak çabuklğu var üstelik türk.bizim için müthiş bi transfer olur.rieranın yıllık 3 milyon kazanması gerçekten büyük bi israf.

Sercan Sararer-Hamit Altintop-Ömer Toprak

birde yabancı kaliteli forvet aldıkmı harika olurdu da... neysee

bende hep töre derdim ama bu çocuğu görünce töreden 1 adım önde gibi geldi bana, uefanın kararını beklemeye gerek yok bence, Allah korusun uefa hiçbirinizi almıyom dese maçlara çıkmayacakmıyız, transfer yapmayacakmıyız, bence en kısa sürede girişimlere başlayıp alınmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt