Sercan Yıldırım görüşmeyi doğruladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım görüşmeyi doğruladı

Cevap: Sercan Yıldırım görüşmeyi doğruladı

sercan doğru kullanıldığı taktirtde iyi oynayan bir oyuncu,eksikliği gece hayatı ve disiplinsiz hareketleri.Florya terim ile yeninden şekillendiğine göre sercan gelirse terimin kurallırna uymak zorunda,terimde ounu tanıyor biliyor.Yerli forvet bize kesinlikle şart,kompe forvet hattını yabancılardan kurmanın ben çok mantıklı olmadığını düşünüyorum.Drogbada gelirse ve barosda gitmesse 3 yabancı forvetimiz oalcak elmander ile dolayısı ile sercan gibi atak bir yerli forvet şart.Şuana kadar yerli forvet transferlerinde adı geşen tek oyuncu oldu sercan bakalım kısmet yazıcı insafa gelirse alırız,tabi sercanında nerede oynadığını bilerek harekt etmesi gerekir..

ozaman hayirli olsun :)

Yerli bir forvet lazimdi, genc olmasida ayri bir güzellik

Sercan--Batuhan--Ersan--Ozan

İsimleri ön planda yerli piyasasında.

Sercan>batuhan olacaksa sercan olmalı.

Ya yeter be "fanatik, hürriyet" haberlerini koymayın şuraya. Gram aklınız yok mu be.

trde alacagımız kalıtelı yerlı kalmadı adnanslara Benzıyor bu yönetımde.

e.gulume ımza nasıl attırılımaz elalemın oğlu p.tesıyı beklemeden yapıştırdı dedıgı fıyata.

kım kaldı alacagımız söylermısınız.g.ınler dersenız bızden önce f5 basar parayı alır gelır demedı demeyın.

drobga dıye tutturduk tredekılerden olmaya başladık.

forumda kımsenın begenmedıgı m.akyuzu dahı alamadık.

yakında m.sarp-stancu-barış-h.bakta gıbı2.sınıf yabancı-almancı ve yerlılerı toplarız sayın terımde adam etmesını beklerız.

terım de zaten takındı var eskılerden ne umacaksa.g.zan-h.balta-ayhan-m.sarp takımda tutulur seneyede yıne bıze husran.

bjk kadar olamadık ts bıle ataga geçtı hanı yönetımde sınırsız transfer vaad etmışlerdı.

bonsaervısı elınde olan 2 futbolcuyu almakla takıma uyacaklarıda bellı degıl adnanslara benzıyorlar gıbı.

ınşaallah yanılırımda bu hafta eger olursa bır bır bombalar patlar mılletın kafasının eğıklıgı gıder.

vay f5 2.çalım

vay bjk 2.çalımdan

kurtulmak ıstıyoruz..

YÖNETIM DUY TARAFTARIN SESINI YETER ARTIK............

Yabancı olsalar suratlarına bakmam ama Türk oldukları için Volkan Şen ve Sercan'ı alsak artık iyi olacak.

Gelsin Sercan'i Fatih Hoca adam eder diyecegem ama bilemiyorum, artiz'in oglu gibi birsey..

''Futbolcu olmadan Beckham olmus''

Sert olsa da haklilik payi var, Fanatik'lere felan güveneceksek...

Gerçi Fanatik'in Fotomaç'in adi çikmis, yoksa Ajansspor, Ligtv vs vs ayni hepsi..

Normalde oyunculara takmam, performansa bakarım ama su cocuktan hiç hazzetmiyorum.

Kanatlarda kullanılması çok daha etkili olacaktır.Müthiş bi adam eksiltme yeteneği var, çok da süratli fakat kale ağzında ağakları dolanıyor adeta.Forvet değil de kanatların rotasyon elemanı olarak kullanılabilir.Ve lanet olsun yine söyleyeceğim çok para verilmemeli.3,5-4 milyon en fazla bonservisine en fazla 1 milyonda yıllık ücrete tabi olmalı.

sag ya da sol forvet (FR-FL) olur ancak bu çocuktan. Ama bursa 5-6dan asagı bırakmaz. bence Mevlut bu cocuktan 1 gömlek daha kaliteli.

Üst Alt