Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaray - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaray

Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaray

Normalde hiç sıcak bakmazdım ama 4-5 Eylül yani transfer döneminin bitmesine 1 gün kalmışken, sıcak bakmaktan başka çare yok.

mozgursancar Mustafa Özgür Sancar

Galatasaray'da Sercan Yıldırım'ın transferi konusunda sıcak saatler yaşanıyor, ayrıntısı az sonra

sercan gelmeli. vasat üstü yerli bulmuşuz ucuza hala istemeyenler var nasıl oluyor anlamıyorum.

Volkan Sen olsaydi daha iyi olurdu, ama umarim bu Sercan transferide olur.

Genc, hizli ve calim atma yetenegi var, bir tek gol atma konusunda biraz sIkIntIlI. Eger bize gelince kendini tamamen futbola verirse, Terim ile beraber cok iyi bir golcü olabilir. Böylece hem biz hemde Türk futbolu gelecek 10-15 yil icin cok iyi bir forvet kazanmis oluruz.

Sercan konusunda bazı endişelerim var. Bu nedenle evet, çok iyi diyemiyorum. Kesinlikle fazla para verilmemeli. Galatasaray'ın Sercan'a değil, Sercan'ın Galatasaray'a fazlaca ihtiyacı var diye düşünüyorum..

Sercan konusunda bazı endişelerim var. Bu nedenle evet, çok iyi diyemiyorum. Kesinlikle fazla para verilmemeli. Galatasaray'ın Sercan'a değil, Sercan'ın Galatasaray'a fazlaca ihtiyacı var diye düşünüyorum..

Sorun Sercanda degil zaaten. O Anlasti Galatasaray ile. Sorun Bursaspor´da..

Kendi yeteneklerine hıyanet eden bir oyuncu. Yaşı genç ve hiç birşey için geç değil. Bu risk alınabilir, Fatih Hoca'da adam edemezse sonu kötü olur. Genç yaşta Bank Asya'ya gidebilir. Okan Koç, Tarık örneği. :(

Tamam Sercan bizde, 4 Milyon'a almissiz, resmi siteden Imparator'un fotorafindan anladim ;)

Üst Alt