Serdar Ali Çelikler: "Fatih Terim'i artık ciddi tartışmamız lazım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Ali Çelikler: "Fatih Terim'i artık ciddi tartışmamız lazım"

Yahu hala ona gelene kadar diyorsun.
Bizim en büyük sorunumuz kalitesiz kadro. Bu saydıklarının hiçbir önemi yok.
Hala kadroyla alakası yok diyorsunuz arkadaş pes doğrusu..

Çok samimi söylüyorum bu kafayla bizdende türk futbolundanda hiçbir halt olmaz.

sol bek yok,sağ bek yok,stoper yok,orta saha yok(bak burada gerçekten yok sayıyla 1 adet orta sahan var.)kanat oyuncun yok.
Cengiz kardeşim aynı şeylerden bahsediyoruz neyi anlatmak istediğini herkes anladı burda.
Kalitesiz kadroyu da söylüyor herkes zaten niye bu kadar uzatıyorsun mevzuyu

artık derken? yıllardır aynı tablo. şimdi mi tartışmamız lazım? daha durun lig başlasın o zaman tartışırız.

Cengiz kardeşim aynı şeylerden bahsediyoruz neyi anlatmak istediğini herkes anladı burda.
Kalitesiz kadroyu da söylüyor herkes zaten niye bu kadar uzatıyorsun mevzuyu

Yahu kadroyla ve transferlerle alakası yok diyorsun olayın.Uzatan ben değilim. Sen çelişiyorsun söylediklerinle.
Kalitesiz kadroyu kimsenin söylediği yok. Varsada az bir kesim bundan bahsediyor.

Adam galatasarayın kadrosunu psvye versen beş tane yermi diyor. Daha kadroyu nasıl savunacak.

bu kadroyu kursun psv o yönetimi topa tutarlar.Bundan bahsetsin.

Haklıdır muhtemelen , bu herifin hiçbir yazısını okumam ve ciddiye almam.

Böyle yav** ve gereksiz, primci birinin konusunun açılmasını doğru bulmuyorum.

Yahu kadroyla ve transferlerle alakası yok diyorsun olayın.Uzatan ben değilim. Sen çelişiyorsun söylediklerinle.
Kalitesiz kadroyu kimsenin söylediği yok. Varsada az bir kesim bundan bahsediyor.

Adam galatasarayın kadrosunu psvye versen beş tane yermi diyor. Daha kadroyu nasıl savunacak.

Kadro ve transferler ondan sonra gelir anladın mı dostum? bir takım taç dahi atamıyorsa kondisyonu yerlerde sürünüyorsa bu teknik adam ve çalıştırdığı sistemin işidir. Bu adam buraya çalışmaya yeni gelmedi, 4 senedir kulübün başında aldırdığı oyuncularda kendi isteyip takımı kattığı adamlar. Yok transfer yok, yok kadro kalitesi burda suçlu kim suçlu onu anlat bize bi?

Dediği gibi de psv kadrosundan 5 yemez bu kadro, senin rezil herifler dediğin adamların hepsini Fatih Terim'in ben bunları istiyorum diyerek aldırttığı adamlar.

Fatih terim gerçekden ciddi anlamda tartışılmalı.
ama ilk önce yaptırdığı transferleri tartışılmalı.Oyuncu seçimindeki tercihleri tartışılmalı.Egosunu Galatasarayın menfeatlerinin önüne koymasını tartışmalıyız.Aslolan Galatasaray sözünün lafda kaldığını tartışmalıyız.
ondan sonra oynattığı oyuna,sisteme ,antreman programına bakılır.

Bizim en büyük sorunumuz olan Transfer konusu her anlamda ele alınmalı.En önemli problemimiz inanılmaz hafife alnıyor.
Bıkmadan usanmadan birde utanmadan aynı adamlar hala transfer yapıyor.Bununla alakalı hiçbir önlem hiçbir aksiyon alınmıyor.

Bu hırbo bu konulara aslında girmezdi bundan 1 ay önce bodrumda hocayla görüştüm formu çok iyiydi çok hazırlanıyor dedi sonra göt oldu ondan yanmış gibi açıklama yapmış Türkiye’nin açık ara kötü yorumcularından

Kendi efsanemizi kendimiz eleştirir yerin dibine sokarız, bu tiplere ihtiyacımız yok eleştirmek için. Kendi renginde konuşsun tipitip

Bu yazının çıktısını alıp terimin odasına koymak lazım. Bak bunları iyi oku. Efsaneden kestaneye doğru gidiyorsun.

bu adam bu takımın başına yeni gelmedi. 2 aydır takımın başında olsa psv'den 5 yese kimse zaten bu kadar ağır eleştirmez. kadro kalitesi der, daha takıma alışacak, sistemini oturtacak der vs şans tanır ama bu adamın 5. senesi bu.

her şeyi geçtim. takım futbol oynamıyor, terim'in bir sistemi yok, antremanlarda iyi çalıştırmıyor, fizik kondisyon olarak takım yerlerde. bunları bir kenara bıraktım. yav sen 4 senedir bu takımın başındasın. öyle ya da böyle 100'e yakın transfer yaptırmışsın. dönüp baktığımızda eldeki kadroda kanat oyuncun, defansif ve ofansif orta sahan, her iki bekin yoksa bunun sorumlusu kimdir? bu adam takımı iyi çalıştıramıyor, onu geçtik; demek ki dünya futbolundan da birhaber ki 100 tane oyuncu alınmasına rağmen hala takımın yarısı eksik. sırf bu bile yetersiz bir hoca olduğunun net kanıtı.

orta seviye teknik taktik bilgisi olan bir hoca olsa bütçe olarak bu 4 senede harcadığımız paranın yarısını versek kendine kadro kursaydı bugün gidip psv'den emin ol 5 yemezdi. belki gene yenilirdi ama her sene avrupada rezil etmezdi. en azından bir mücadele ortaya koyar 1-2 farkla yenilirdi

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hocanın bodrumda yemek yeyip misafir ettiği adamı okuyan taraftar organize işi görmüyor
Bodrumda tatille bu maçın ne alakası var ben hocayı eleştirmeyin mi diyorum sonuna kadar eleştirin yoruma da saygı duyun basın hocanin kellesini almak istiyor bu tür adamların hoca getirip götürmesini kulüpte etkili olmasını doğru buluyor musun?

Üst Alt