Serdar Ali Çelikler: "Fatih Terim'i artık ciddi tartışmamız lazım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Ali Çelikler: "Fatih Terim'i artık ciddi tartışmamız lazım"

Fatih Terim 'in de Şenol Güneş 'ten bir farkı yok benim gözümde artık ikisinin de devri bitti gitti, Avrupa 'da oynanan futbol ile Şenol Güneş 'in Fatih Terim 'in bildiği futbol aynı şey değil artık

Psv sahaya 19 yaşındaki çocukla çıkıp bizi rezil ediyor biz 26 yaşındaki Taylan 'a genç oyuncu muamelesi yapıyoruz. Topa sahip olma fantaziniz de pas oyunu merakınız da batsın ...

Bodrumda tatille bu maçın ne alakası var ben hocayı eleştirmeyin mi diyorum sonuna kadar eleştirin yoruma da saygı duyun basın hocanin kellesini almak istiyor bu tür adamların hoca getirip götürmesini kulüpte etkili olmasını doğru buluyor musun?

bodrumda tatilden bahsetmiyorum

senin iddiana göre serdar ali hocayı götürmek istiyor ya

daha 1 ay önce adamı bodrumda ağırlamış

Terimde bir sürü basarili insan gibi maalesef zamaninda birakmayi beceremeyecek.

Cani sag olsun demekten baska care yok gercekten. Umarim kötü bir gidisi olmaz kulüpten. Bu her seye ragmen üzer insani.

bodrumda tatilden bahsetmiyorum

senin iddiana göre serdar ali hocayı götürmek istiyor ya

daha 1 ay önce adamı bodrumda ağırlamış
Ben hocayı göndermek istiyor diye sadece bu adam için demiyorum genel olarak diyorum hocayı bende eleştiriyorum ama bu adamların yorumlarını genel olarak okuduysaniz her sene yaptıkları algı ortada ben hocanın basina yem edilmesine karşıyım yoksa doğru işler yapıyor demiyorum Galatasaray geçmişine saygı duyulması gerektiğine inanıyorum

Üst Alt