Serdar Aziz: ''Kesinlikle Beşiktaş'ı istemiyorum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: ''Kesinlikle Beşiktaş'ı istemiyorum''

serdaraziz-bursaspor-saracoglu-20042015-640B.jpg

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak'ın dün yaptığı "Biz Serdar Aziz'i değil, Serdar Aziz bizi istiyor" açıklamasına sinirlenen Bursaspor'un milli stoperi menajerine şu talimatı verdi: "Kesinlikle Beşiktaş'ı istemiyorum. Görüşmeyi sonlandır."

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, dün yaptığı açıklamada "Biz Serdar Aziz'i değil; Serdar Aziz bizi istiyor" demişti.

Bu açıklamaya sinirlenen Bursasporlu yıldız menajerine talimat verdi: "Kesinlikle Beşiktaş'ı istemiyorum. Görüşmeleri sonlandır." Bunun üzerine Serdar Aziz'in menajerinin diğer teklifleri değerlendireceği bildirildi.

Milli oyuncuyu Türkiye'den Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yanı sıra İngiltere'den birkaç kulüp istiyor.

(Skorer)

Ligimize göre iyi bir stoper, ancak sakatlık problemi var ve istenen bonservis bedeli gerçek değerinin 3-4 katı. Yabancı stoper, Chedjou, Hakan, Koray/Semih, Emrecan gayet yeterli.

500 bin euro bonservisle gelecekse ok cunku 1 euro daha fazlasi etmez. bildigin nerede duracagini bilmeyen tipik yerli defans oyuncusu. bana kalsa hayatta almam. git altyapida oynayan burak veya kiradan donen emre can'i oynat. en kotu bu gereksiz kadar oynarlar.

500 bin euroya gelmiyorsa besiktasimiza veya fenerbahcemize gitsin lutfen.

14 adet yerl ioyuncu yazar mısın bizim takımda oynayabilecek?
Bu paraya 14 tane genç yerli alırsın, koyarsın altyapıya, tutarsa ekime, tutmazsa kasıma kadar yolu var... Bir baltaya sap olamamış yerlilerin yeri Galatasaray değildir. Hala akıllanmadık, bunun gibilere para akıta akıta borç batağına girdik. Bu fiyata Avrupa'da başaltı topçulara para veriyorlar. Olcan, Sercan, Tarık vs vs yetmedi mi? Adamın fiziğine baksana; bu adam stoper oynuyor. Akıl işi değil! Semih bi boka yaramıyor evet ama bu adamın Semih'ten ne artısı var? Hadi herşeyi anladım da kendi takımına ne yararı olmuş? Adam paso sakatlanıyor kaç maç oynamış kendi takımında bir baksana?

Zikredilen paralara bu adamı almak intihar olur. Bursa başkanı 5,5 teklif eden var falan diyordu. Sigurdsson tarzı adamlar bulmak lazım.

Üst Alt