Serdar Aziz: ''Kesinlikle Beşiktaş'ı istemiyorum'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: ''Kesinlikle Beşiktaş'ı istemiyorum''

14 tane yerli oyuncu ilaki ilk 11 kalitesinde olmasi sartmi yani? önemli olan yedek külübesinde oturacak kadar kaliteli yerli elemanlarin olmasidir, heralde okadar da su mevcut kadrodan cikar, diger kalan yerlileri de doldurusun altyapidan veya ucuz transferlerle, zaten yabancilarla hersey yoldunda gitmis olsa bu yerli oyuncular ancak türkiye kupasinda oyniyacaklar.

Bu paraya 14 tane genç yerli alırsın, koyarsın altyapıya, tutarsa ekime, tutmazsa kasıma kadar yolu var... Bir baltaya sap olamamış yerlilerin yeri Galatasaray değildir. Hala akıllanmadık, bunun gibilere para akıta akıta borç batağına girdik. Bu fiyata Avrupa'da başaltı topçulara para veriyorlar. Olcan, Sercan, Tarık vs vs yetmedi mi? Adamın fiziğine baksana; bu adam stoper oynuyor. Akıl işi değil! Semih bi boka yaramıyor evet ama bu adamın Semih'ten ne artısı var? Hadi herşeyi anladım da kendi takımına ne yararı olmuş? Adam paso sakatlanıyor kaç maç oynamış kendi takımında bir baksana?

Para vermeye ben de karşıyım. Takasla alalım. Takasın üzerine 300-500 olursa olsun zaten.

Açıkçası para vermeden takas yoluyla ;

Tarık + Jem + Umut gibi bir teklifle alabilirsek uygun bence.

Semih Kaya satılıp bonservis kazanılabilir yada Koray Günter , İtalya'ya kiralanabilir bu şekilde.

Para vermeye ben de karşıyım. Takasla alalım. Takasın üzerine 300-500 olursa olsun zaten.

Anadolu klübü 300-500 için takasa girer mi? :D Takasla giden oyuncuların bizde aldıkları maaşı Bursa karşılayabilir mi? Bizde takaslık oyuncu yerli olarak adamların kabul edebileceği maaşı düşük gelecek vadeden oyuncu olarak bir tek Sinan Gümüş var... Tarık'ı alır mı, Yasin'i alır mı, Semih'i alır mı, ya Olcan? Sneijder ile takas edelim desen hayatta yanaşlazlar :D Bursa bu zamana kadar kime 2 milyon euro vermiş ki? Ancak Dzemaili gibi parasının önemli bir kısmını biz verirsek kabul ederler. Ederler de bu işten bizim karımız ne olur?

Hamza her ne kadar takasla almamıza razı gelecek olsa da Bursa istediğimiz şartlarda yar etmez bize Serdar'ı. Keşke eldeki çöplerden bir kaçıyla beraber cüzi bir bonservis bedeline karşılık gelse ama çok zor.

Seneye sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalacak. Fiyatı düşünce olabilir takaslarla neredeyse 0 bonservise isterim. Velhasıl kelam Balta bitti bitecek, elde avuçtaki diğer yerli stoper müsveddeleri yaramaz.

Aslinda o kural tam dedigin gibi degil.

28 kisilik kadroda 14 yabanci hakki var.

Normalde 18 kisilik kadroda 11 yabanci 7 yerli oluyor. Yerlilerden 1 i altyapidan olmasi sart. 18 sonrasini istersen altyapidan doldur.

Ilk 18 de

1. Selcuk
2. Cenk
3. Sabri
4. Balta
5. Sinan
6. Koray
7. Yasin

Yapabilirsin.
Kadronda en az 14 yerli olmalı, yabancı değil.
Gerçi aynı hesap çıkıyor ya neyse. Tanıtım yazdığım gibi sunuldu bizlere.

Son düzenleme:
Hakan,Koray ve Semih var yerli stoper olarak zaten elde. Bunlarin hepsinden iyide olabilir belki ama verilecek miktara degmez. Bize yabanci stoper lazim.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Her sene aynı korkuları yaşamak sıktı artık.

Her an bi kazık daha yiyeceğiz
Bir kazmayı daha bize kitleyecekler
Komisyon yine tavan yapacak vs..
Korkuları sebebiyle transfer dönemleri hemen bitsin istiyorum.

Lanet gelsin Dursuna!

Üst Alt