Serdar Aziz Resmen Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Resmen Fenerbahçe'de

Serdar Aziz:

*Taraftarlarımız bana güvensin. Fenerbahçe formasını uzun yıllar giyeceğim.

*Fenerbahçe'yi hep birlikte çok iyi yerlere getireceğiz.

*Ailem de beni bu forma altında görmek istiyordu, çok mutluyum.

Forma hic yakismamis be.

Genel olarak senden kurtuldugumuza sevindim, gönderis seklini gereksiz bulsam da. Biraz daha akilli hareket edilseydi daha fazla para kazanabilirdik bunun satisindan.

@Enes Dalmış 5878FF73-B8A5-4830-B62A-AB7F5A47FDAA.jpeg
Avukatlığına soyunduğun adam bak : )
Sana da güzel kapak oldu..
Bir daha da boş yere kimsenin avukatlığını yapmazsın..Böyle bir karaktersizi savunduğun için pişmansındır umarım.Bu formayı ona karısı giydirdi...Cümle aleme rezil etti onu.Ben tam olarak bunu kastetmiştim.Hala daha aynısını söylüyorum.Kıçına tekmeyi yemiş oldu.Silinip gidicek, karaktersiz olarak akıllarda kalacak Fatih Akyel 2 oldu..Okkey

@Enes Dalmış Ekli dosyayı görüntüle 40162
Avukatlığına soyunduğun adam bak : )
Sana da güzel kapak oldu..
Bir daha da boş yere kimsenin avukatlığını yapmazsın..Böyle bir karaktersizi savunduğun için pişmansındır umarım.Bu formayı ona karısı giydirdi...Cümle aleme rezil etti onu.Ben tam olarak bunu kastetmiştim.Hala daha aynısını söylüyorum.Kıçına tekmeyi yemiş oldu.Silinip gidicek, karaktersiz olarak akıllarda kalacak Fatih Akyel 2 oldu..Okkey
Karaktersiz sonuna kadar katılıyorum reis. Zaten Serdar 'ın konusunda da söylediğim gibi hali hazırda Galatasaray 'da iyi bir geçmişi kendini bu kadar seven taraftarı varken o dünyada başka takım kalmamış gibi "intikam" hırsıyla fener'e koştuğu gün benim için bitmişti Serdar oraya da yazmıştım bu saatten sonra Serdar 'ın ne yaptığı nereye gittiği zerre umurumda olursa adam değilim dedim

Ama "Sana da güzel kapak oldu.." diyecek kadar ne yaşadık ki biz seninle ?

Bu güne kadar herhangi bir futbolcunun özel hayatı veya "karısı" "ailesi" hakkında hakaret edecek kadar da küçülmedim Serdar 'ın tercihi istediğini yapabilir o kendi tercihleriyle kendisini bitirdi senin dediğin gibi sönüp gidebilir veya kral olabilir fener'de zerre umurumda değil ama bu ne sana ne de bana "ailesi" ve "karısı" hakkında yorumu aşan hakarete varan cümleler kurmamızı haklı çıkarmaz

Herkesin "ailesi" ve "eşi" kutsaldır dokunulmazdır nasıl ki burada senin yazdığın "Sana da güzel kapak oldu.." lafını eşine veya ailene bağlayarak eleştiri dozunu aşan hakarete kaçan yorumlar yapmıyorum sende kimse hakkında ya-pa-maz-sın evet bu kişi fenere'e koşarak giden Serdar olsa bile bu konu tartışmaya açık bile değil benim gözümde ...

Cevap verip olayı uzatmak istemiyorum hayırlı forumlar ...

Oysa herkes öldürür sevdiğini
kulak verin bu dediklerime,
kimi bir bakışıyla yapar bunu,
kimi dalkavukça sözlerle,
korkaklar ezeli rakibin formasını giyerek öldürür

Üst Alt