Serdar Aziz Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Resmen Fenerbahçe'de

Fener'e gitti diye kizmak bence lüzumsuz. Adami resmen kovduk, ne bekliyordunuz ki.

Altyapimizdan cikmis bir oyuncu veya Galatasaray ile özdelesmis bir futboclu da degil ki, Fener'e gittigi icin niye sövme gereksinimi buluyorsunuz anlamiyorum.

Bu kafayla bu gereksiz Fenerbahce-Galatasaray düsmanligi hic bir zaman bitmez.

Bu adamı kovan terim olmasa, serdar azizi yıl boyunca yalayanlar demediklerini bırakmazlardı.

Şimdi ağızlarını bıçak açmıyor.

Dikkat ettim bu konuya bile yorum yapmamışlar, ki tükürdüklerini yalayacaklar :asd:

Kişileri kurumların üzerinde tutmak böyle bir şey olsa grk

Bu adamı kovan terim olmasa, serdar azizi yıl boyunca yalayanlar demediklerini bırakmazlardı.

Şimdi ağızlarını bıçak açmıyor.

Dikkat ettim bu konuya bile yorum yapmamışlar, ki tükürdüklerini yalayacaklar :asd:

Kişileri kurumların üzerinde tutmak böyle bir şey olsa grk

Tam tersi olmasın,sırf Terim kovuyor diye Serdar'a çöp,leş muamelesi yapanlar birden Serdarcı olmasın?

beyler iyi kötü adamın katkısı oldu takımıza. ve bence yaşanılan bu kötü süreçte taraftarı üzmekten kaçındı. saygı duyalım ve kulübünde olmasada hayatında başarılar dileyelim.

Tam tersi olmasın,sırf Terim kovuyor diye Serdar'a çöp,leş muamelesi yapanlar birden Serdarcı olmasın?

Kritik maçta gıda zehirlenmesi geçiriyorum diyerek oynamayıp, 18 saat sonra maldivler plajından fotoğraf atacak bir karaktere sahip oyuncuyu savunmaz Galatasaray taraftarı.

Biz tekmeye kafa sokan futbolcuları izleyerek büyüdük. başım ağrıyor, kıçım ağrıyor diyerek mücadeleden kaçanlarla değil.

düne kadar şampiyonluğa oynayan bir takımdayken şimdi kümede kalmaya calışan takımda maç öncesi hastayım deyip bali adalarından resmini bekliyoruz

'transferi tam bir şark kurnazlığı gibi görünüyor.

çünkü fesih bedeli ödeyen kulüp veya oyuncu farketmeksizin bonservisi alır. kap’a yapılan açıklamada serdar kendi bonservisi için 2.3 milyon euro ödemiş görünüyor. bu galatasaray için ffp adına para girdisi demek.

fenerbahçe de transferi bedelsiz yaptı görünecek ve ffp kurallarına uygun hareket edilmiş görünecek. mantıklı iş.'
alıntı

'transferi tam bir şark kurnazlığı gibi görünüyor.

çünkü fesih bedeli ödeyen kulüp veya oyuncu farketmeksizin bonservisi alır. kap’a yapılan açıklamada serdar kendi bonservisi için 2.3 milyon euro ödemiş görünüyor. bu galatasaray için ffp adına para girdisi demek.

fenerbahçe de transferi bedelsiz yaptı görünecek ve ffp kurallarına uygun hareket edilmiş görünecek. mantıklı iş.'
alıntı

psg'de mbappe transferinde ffpyi delmek için ilk sene kiralamıştı.
bizim ki tabi ona kıyasla fakir kurnazlığı olmuş.

Üst Alt