Serdar Aziz: "Transfer görüşmelerine son verdim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "Transfer görüşmelerine son verdim"

Şu Serdar olayı bile yönetimin ne kadar beceriksiz ne kadar bir naneden anlamayan adamlar ile dolu olduğunu gösteriyor

Fatih Terim çıktı 1 ay önce açık açık Serdar 'ı takımda istemediğini söyledi neden hala bu güne kadar sürdü bu olay ?

Koskoca fatih terim hem serdar için hem de eren için yollarımızı ayırdık çalışma prensiplerimiz birbirine uymuyor dedi. Allah kahretsin sizi ne diyim ki. Eğer bu adamlar takımda kalırsa...
Ne kadar amatör adamlarsınız ulan Ömrü hayatınızda göremeyeceğiniz adam sizin teknik direktörünüz yaptığınız şeye bak

Şu Serdar olayı bile yönetimin ne kadar beceriksiz ne kadar bir naneden anlamayan adamlar ile dolu olduğunu gösteriyor

Fatih Terim çıktı 1 ay önce açık açık Serdar 'ı takımda istemediğini söyledi neden hala bu güne kadar sürdü bu olay ?

Takımda istemediğini video yayınlayıp oyuncunun değerini düşürmeden iletseydi belki de sürmezdi.

Blöf yapıyor işte. Bedava yollamazsanız alacaklarımı alana kadar gitmem bir yere diyor. Çürüsün gitsin, kendi bilir. Yok öyle bedava gitmek.

Ulan dunya tarihinde bir oyuncuyu takimda istemeyip transfer listesine koyan ilk adam Fatih Terim cunku

Zaten transfer listesine konan adamlar asla takim bulamaz bu hep boyle olmustur

Kendinize gelin, her sey acikca ortada

Bu serefsize belirledigimiz bonservisi getiren yabanci takimlar oldu ama bu yavsak ben Fener'e gidicem diye tutturdu Fener de para verecek durumda degil o yuzden beles gitmenin yolunu yapma derdinde

Cok istiyorsa kontrat sonuna kadar beklesin 1.5 sene futbol oynamasin bakalim o zaman da isteyecek mi Fener o kadar

Fesih için anlaşıyorsun, adamı kulübe çağırıyorsun, bugün olmaz yarın gel diyorsun ve ertesi gün taraftar tepkisi nedeniyle vazgeçtik diyorsun. Çocuk oyuncağına çevirdiler koca kulübü. Adamların her söylediği yalan. Galatasaray yönetimi taraftarda futbolcuda medyada menajerde... kimse de güven duygusu oluşturamıyor.
Artık net olan bir şey var: “M.Cengiz yönetimi Galatasaray ağırlığının altında ezildi ve ne yapacağını bilemiyor. Çok uzatmadan efendi gibi transfer döneminin ardından seçim kararı alsınlar ve aday olmasınlar.”

Hocanın istifasını duyarız yakında. İmparatorun 4. dönemi de buraya kadarmış.

Maalesef yönetimdeki isimlerden bağımsız olarak yönetilme şeklimiz hiç değişmiyor. Galatasaray’da bazı şeyler hiç değişmiyor.

Göztepe maçından sonra bir istifa duyarsak şaşırmayalım.

Ulan dunya tarihinde bir oyuncuyu takimda istemeyip transfer listesine koyan ilk adam Fatih Terim cunku

Zaten transfer listesine konan adamlar asla takim bulamaz bu hep boyle olmustur

Kendinize gelin, her sey acikca ortada

Bu serefsize belirledigimiz bonservisi getiren yabanci takimlar oldu ama bu yavsak ben Fener'e gidicem diye tutturdu Fener de para verecek durumda degil o yuzden beles gitmenin yolunu yapma derdinde

Cok istiyorsa kontrat sonuna kadar beklesin 1.5 sene futbol oynamasin bakalim o zaman da isteyecek mi Fener o kadar

Serdarı karakter olarak daima savundum ama bu yazdıkların da çok mantıklı.. Belli olur 3-5 güne samimi mi yoksa yvşk mı

Serdarı karakter olarak daima savundum ama bu yazdıkların da çok mantıklı.. Belli olur 3-5 güne samimi mi yoksa yvşk mı

Bir de insanlar bu dangalagin her soyledigine, menajerinin her lafina inaniyor ya o cok komik geliyor

Neymis efendim yollanmasinin sebebi neymis? Hocanin takdiridir size ne? Herhangi bir hocanin takiminda birkac futbolcuyu istememe hakki vardir.

Fatih Terim'in yerinde olsam maç sonu istifa ederim.
Taraftarın da yerinde olsam hemen ardından Fatih terime kal çağrısı yapar yönetim istifa çağrısı yapardım. Terim kalır beceriksizler ve lafının arkasında durmayanlar taraftar baskısıyla gönderilirdi, giderdi. Böylece takımın sahibinin kim olduğu anlaşılırdı.

Takima donmeyecegi belli.Karsilikli blof yapiliyor iste.

Serdar:Bonservisimi vermiyorsaniz baska bir yere gitmiyorum
Yonetim:Bonservis getirmiyorsan kal.

İki taraftan biri pes edecek.Muhtemelen son gun birakirlar Fener'e.Forvet transferi yaparlarsa o arada birakip tepkileri azaltmaya calisirlar.

Bir de insanlar bu dangalagin her soyledigine, menajerinin her lafina inaniyor ya o cok komik geliyor

Neymis efendim yollanmasinin sebebi neymis? Hocanin takdiridir size ne? Herhangi bir hocanin takiminda birkac futbolcuyu istememe hakki vardir.

Mutlaka doğru benim kızdığım şey adamı hoca istemiyorsa istediği takıma gidebilir en doğal hakkıdır.. Bu onu hain yapmaz şayet bonservisini beleş almak için yapıyorsa işte o zaman tüm fikrim değişir.. Dediğim gibi 5 güne öyle böyle anlarız serdarın ne olduğunu

Mutlaka doğru benim kızdığım şey adamı hoca istemiyorsa istediği takıma gidebilir en doğal hakkıdır.. Bu onu hain yapmaz şayet bonservisini beleş almak için yapıyorsa işte o zaman tüm fikrim değişir.. Dediğim gibi 5 güne öyle böyle anlarız serdarın ne olduğunu

Fener'e gitmek istiyorsa gitsin umrumda degil

Ama belirledigimiz bonservis ucretini getirsin Fener

Üst Alt