GSC Haber Serdar Aziz: "Transfer görüşmelerine son verdim"

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Serdar' ın durumunu en başından beri takip ediyorum. Ne kendisinin, ne menajerinin açıklamalarında en ufak bir defo göremedim şu ana kadar; öncesinde 'harcanması' için mantıklı bir gerekçe varsa da biz bilemiyoruz, ezbere 'yorum' sıçmayalım lütfen?!...

TD ün şu veya bu sebeple beğenmiyor, takımdan dışlıyor; istediği kulüple görüşebileceğini söylüyorsun, belli şartlarla anlaşmışken, taraftar tepkisiyle mi nedir?, her ne şekilde olursa olsun kabul ettiğin anlaşma şartlarını yok sayıyorsun akşamdan sabaha (Bunlar yalan ise yalanlayın o halde!)...

Koskoca kulüp, böylesine esen rüzgarın yönüne göre yönetilemez...Pardon; yönetim ve yönetmekten bahsetmişim lafın gelişi; kim neyi yönetiyorsa?!...

Bektaş Arslan

Aslan Üye
Aklinca parama bakarim deyip bizimkileri sikistirmaya calisiyor. Bundan para kazanmayan feneri guclendiren adidir

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
eski alacaklarını istemesin, bu seneki maaşını alsın affedilsin madem gitmiyor.
Niye yapsın ki bunu?. Yaptığı sözleşmeyle, eninde sonunda alacağı garanti olan milyonla Eurodan feragat etmesi için tek bir geçerli sebep söyleyebilir misin?. Kafanızda nasıl bir Dünya kugruluyorsanız, 'tinerci' lere rahmet okutuyorsunuz!...

Mahir DONMEZ

Aslan Üye
Oynatmayacağımız adama para vermek neyin kafası, salıverin gitsin küçük enişteyi ...

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
İkinci Bulent Korkmaz davası hayırlı olsun. Zamanında Bulent korkmazda kadro dişi bırakılmıs ve kendisi ben takımdan ayrılmam demiş ve affedilmiş. Serdar Bulent kaptanın izinden gidiyor.

Töre Dirik

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Fenere çölde su verilmez, bunlar, adamların en dar zamanlarında, en iyi yerli stoperi bonservissiz verecekler ellerinden gelse.
Ha Serdar sonuçta Terim'in sistemine uymuyor olabilir. Çalışma prensipleri birbirine zıt olabilir. Serdar da profesyonel futbolcu sonuçta illa ki oynaması lazım. Ama bu takım kesinlikle Fenerbahçe olamaz. En azından Galatasaray, kendi eliyle Fenerbahçe'ye iyilik yapamaz. Yolla Serdar'ı başka takıma hatta mümkünse yurtdışına, sonra Fener çok meraklısıysa, alabiliyorsa ilerde bonservisini öder alır o kulüpten. Ama biz Fenere iyilik yapma konumuna düşemeyiz.

Üst Alt