Serdar Aziz - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

dengesiz herifin teki ya kendi kalesine atar ya penaltı yaptırır yada alakasız hoplayıp zıplayıp kendi kendini sakatlıyor!!

O golde yapacak bir şey yok kayarak geliyor sonuçta

Belki Muslera önceden uyansa bir ihtimal çıkarabilirdi

Maç kaçırdığı için midir nedir biraz pasif kaldı bu maç

Golde sucu yok tamamen talihsizlik.

Gecen hafta Besiktas maci miydi yoksa IBB maci miydi tam hatirlayamadim ama orada da direkten dönüp Muslera ya carpip cikmisti top, tamamen sans/sanssizliga bagli birsey orada top girmedi bugün girdi. Yapacak birsey yok.

Ama zirt pirt sakatlanmasi yerde kalmasi kasinin gözünün patlamasi falan bayagi sinir bozucu.

Golde hatası yok adam ceza sahamıza gelen topu çıkartmaya çalıştı Denayer o pası engelleseydi golü yemeyecektik. Komik duruma düşmeyin

Bu akşam çok güzel bir maç çıkarıyordu ta ki gol pozisyonunda ki şansızlığına kadar. Golde Serdar 'ın bir hatası yok bana göre olmayacak basit bir gol yedik yine

O pozisyondan sonra birde sakatlandı ve sahayı terk etti. O ana kadar çok iyiydi ama ...

Adam her topa müdahale etti. Hatta bir topta çıkıp kafayı vurdu seken topa gidip tekrar kafayı vurdu. Kendini bazen fazla hırpalıyor bu da mücadele azminden kaynaklanıyor. Sakatlıklarının bir kısmını bu yüzden yaşıyor olabilir.

geldiğinde de söyledim herzaman söyledim yine söylüyorum, kazma,dengesiz,el bombası gibi bi adam. her an penaltı yaptırabilir,topu ıskalayabilir,rakibi kaçırabilir ve kırmızı görebilir

Genel olarak performansı fena değil. Özellikle takıma sertlik kazandırması büyük artı ama çok büyük fundamental sorunları var. Ceza sahası içinde çok dengesiz. Her an penaltı yaptırabilecek hamleleri oluyor. Alanya maçını düşünün. Sebep olduğu penaltıyı amatör oyuncu yapmaz. Bir stoper ceza sahası içinde daha sakin olmalı. Her topa atlamamalı.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

denayer-serdar ikilisi uzun yıllar as stoper olur. çok hızlılar teknikler ve yeri geldi mi çok sert oynuyorlar.

biraz sabır edin ergen ergen her şeye öfkelenmeyin. bu adamlar hala gelişim gösteriyor bazıları gibi yatmıyorlar.

Üst Alt