Serdar Aziz - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Hatanın yüzde 70'i marianodaydı.

maicon denayerle mi çıkacaz maça azıcık mantıklı olalım.
Katilmiyorum. Marianonun payi olabilir ama futbol bu yüzden takim oyunu zaten. Aradaki fark su; Mariano Serdara göre daha tehlkesiz bölgede mallik yapiyor, Serdar ise o yapti diye daha büyük malliga imza atiyor.

Marianonun pasi kötü diye hatali o oluyorsa, futbolda ozm ilk topu kaptiran hep hatali olmasi gerek. Ceza sahasinda öyle gereksiz sekilde tekme tokat adama giriyorsan, hata sendedir.

Maicon ve Denayer kendisine göre daha rahat bir izlenim veriyor. Serdar gibi coskulu oyuncular final maclarinda dert olur. Bu benim düsüncem tabi, tersi de olabilir.

kontrolsüz denen adami kontrollü şekilde rakibini kaçiran denayer veya kontrollü şekilde hizli rakipler tarafindan paspas edilen maicona tercih ederim.

Bu seneki iyi performansiyla Portekiz'le Dunya Kupasi'nda boy gosterecek olan Serdar'i kutlarim.

DdbC0OSUwAA930y

LbJqoZ.jpg

Renktaşlar adam bugün 2 kere az daha şampiyonluğu veriyordu daha hala iyi stoper diyorsunuz...Beş para etmez sadece yeniçeri değil ve yabancı sınırı geleceği için 4. stoper olarak otursun yedekte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağlam duruşu mücadelesi yeter Serdar 'ın

Bu sene sürekli olarak performansını düşürmeden iyi oynayan oyuncumuz Serdar Aziz ...

Gerçekten bu sene muazzam performans gösterdi yerli Ramos diye diye adam gerçekten STSL standartlarında Ramos oldu. Sürekli bir gelişme içinde defanstaki duruşundan hava toplarındaki başarısına geriden top çıkarırken inisiyatif almasına kadar çok geliştirdi kendisini

Bu sene en istikrarlı performansı veren adam Serdar bana göre. Şampiyonluğumuza etki eden oyunculardan Fernando-Mariano 'nun sakatlık süreci Gomis 'in peş peşe saç baş yoldurduğu maçlar Muslera ve Garry 'nin özellikle Taffarel ve Fatih Terim etkisiyle patlaması Donk & Nagatomo ikilisinden sadece ligin ikinci yarısında yararlanabilmiş olmamız Sinan 'ın 90 dakika oyuncusu olamamış olması sebebiyle bana göre

Serdar en istikrarlı performans gösteren oyuncumuz olabilir sadece sakarlığı sorun şu anda Serdar 'ın
İnşallah sakatlık kaza bela gelmez başına önümüzdeki dönemlerde şu sakarlık sorununu da çözerse gerçekten uzun yıllar üst seviyede hizmet eder Galatasaray 'a Serdar

Üst Alt