Serdar Aziz - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Bende fesih olmayacağını demek istedim yoksa sportif açıdan doğru karar tabi yerine daha iyisi ve sağlamı alınacaksa

Galatasaray Düşmanlarının .........

Yazin yapilsa anlam veririm de su an yapilmasi net bir sekilde sacmalik bence, ki ben de Serdari begenmeyen birisiyim.

Bizim beceriksizler iyi forveti birak sadece forvet olan forvet bile bulamiyorken simdi bir de stoper sorunu cikti basimiza. Iki stoper iki forvet lazim simdi.

Yazin yapilsa anlam veririm de su an yapilmasi net bir sekilde sacmalik bence, ki ben de Serdari begenmeyen birisiyim.

Bizim beceriksizler iyi forveti birak sadece forvet olan forvet bile bulamiyorken simdi bir de stoper sorunu cikti basimiza. Iki stoper iki forvet lazim simdi.
Can eşeği seven osuruguna katlanır diye bir söz var bilirmisin
Bunlarda sonucuna katlanacak

Çıkar özür diler çok büyük saygısızlık yoksa ama yardımcı hocalara atar gider yaptığı konuşuluyor

Yardimci hocaya kufur ettiyse kadro disi biraksinlar o zaman? Zaten bir sure sonra olayin alevi sonunce herkes oturur, aklina basina alir, ozurler dilenir, olay kapanir. Bu kadar acele karar almak neden? Sahadaki tavriyla, vurdumduymazligiyla sadece yardimci hocaya degil, Galatsaray camiasinin tumune adeta kufur edenler varken... bilmiyorum.

Arkadasin dedigi gibi zaten forvet almak zorundayiz; Maicon da gidecek simdi Serdar da gidince stoper alma zorunlulugu da ortaya cikacak. belki Ozan bile gidecek. Devre arasinda kim iyi stoperini bize verir? Donk'un stoper de oynayabilmesi sanki basimiza is aciyor gibi geliyor bazen. Oynayamasa acaba stoper isini bu kadar savsaklayabilir miydik bilmiyorum.

Sezonun yarısını sakat geçiren bir oyuncu. Daha iyisi lazım bize.

Ozan daha önemli, Ozan'ı tutsunlar da, yanına lider bir stoper alsınlar.

Menajerine gore yazin araplardan teklif gelmis ama buyuk paralar kazanmak icin daha yasim erken diye teklifi kabul etmemis.

Umarim menajeri ingiliz bir takim bulur, sonucta Milli Takimin stoperi, stoper arayan takim ilgilenir ama Serdar yurt disina gitmez gibi.

Üst Alt