Serdar Aziz - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Bu takımın kaptanı olacak oyuncuyu taraftar önüne atıp göndermek tam 1 embesillik göstergesi.

Ramos teknik heyete sövdüyse haketmişlerdir diye düşünüyorum.

Serdar vasat altı bir oyuncu.Maçta oynayıp oynamama sebebini bilememem.Ancak eşinin sosyal medyadan bunu göstere göstere yapması bilinçsizce ya da plansız bir hareket değil bana göre.Herşeyin farkında olarak yapıldığını düşünüyorum.Yönetim çıkıp konuşmalı.Falcao,Ozan ve Serdar konularını açığa kavuşturmalı.

Herseyi anladımda Falcao niye daha bir gelişme yok ki

3 gün önce takımdan bu şekilde bir oyuncu ayrılacak deseler aklıma en son serdar gelirdi sanırım çok üzüldüm kesinlikle bir işler dönüyor serdar bu kadar karaktersiz bir adam değil..
Özellikle ligimizde bir takım alıp da sağlıklı kalırsa arkasından çok bakarız umarım yurt dışına gider.. 3 tane yerlimiz vardı serdar ozan emre 2si gidici 1i sakat olası bir yabancı sınırı geldiğini hayal edemiyorum

Raporun varsa nah çıkarır afedersin bu oyuncuya oynayamaz diye kadrodan çıkaran da klup doktoru
Bırakalım bu ucuz karakter oyunlarını
İzne çıkan adam istediğini yapar sen niye tatile gittin niye içtin diye kimse hesap soramaz bunlar banaz sığ düşüncelerin olduğu yerlerde vuku bulan hareketler

Galatasaray Düşmanlarının .........
Bu konuyu sadece Galatasaray’a gönül veren bir renktaşım ile tartışmak isterim.Üye olduğundan bu yana milleti trolleyen,sadece polemikten beslenen ve kaos olduğunda ortaya çıkan bir kuş ile daha uzun tartışmaya gerek yok.

Bu konuyu sadece Galatasaray’a gönül veren bir renktaşım ile tartışmak isterim.Üye olduğundan bu yana milleti trolleyen,sadece polemikten beslenen ve kaos olduğunda ortaya çıkan bir kuş ile daha uzun tartışmaya gerek yok.
Biz hep buradayız biriyle karıştırdın işine gelmeyince
Klasik türk zekası işte konuyu değil konuyu sağa sola çekerek tartışma çabaları
Selametle
Nerde ne kadar kuş varsa annesini saygılarımla selamlıyorum

Galatasaray Düşmanlarının .........

Ulan inşallah Serdar Aziz meselesi tatlıya bağlanır da Serdar Aziz &Fatih Terim görüşmesinde problem çözülür yoksa çok zoruma gidecek benim
Üstelik hala Ozan meselesinin bir çözüme kavuşmadığını (menajerinin gazına geliyor bence çocuk) üstelik Maicon 'un da gitmesinin gündemde olduğu ( ki gitsin zaten) dönemde Serdar 'ın kesinlikle takımda kalması gerekiyor ...

Ulan inşallah Serdar Aziz meselesi tatlıya bağlanır da Serdar Aziz &Fatih Terim görüşmesinde problem çözülür yoksa çok zoruma gidecek benim
Üstelik hala Ozan meselesinin bir çözüme kavuşmadığını (menajerinin gazına geliyor bence çocuk) üstelik Maicon 'un da gitmesinin gündemde olduğu ( ki gitsin zaten) dönemde Serdar 'ın kesinlikle takımda kalması gerekiyor ...

Gitmesi gereken Maicon Ahmet ama ne hikmetse Serdar Ozan gidiyor

3 gün önce takımdan bu şekilde bir oyuncu ayrılacak deseler aklıma en son serdar gelirdi sanırım çok üzüldüm kesinlikle bir işler dönüyor serdar bu kadar karaktersiz bir adam değil..
Özellikle ligimizde bir takım alıp da sağlıklı kalırsa arkasından çok bakarız umarım yurt dışına gider.. 3 tane yerlimiz vardı serdar ozan emre 2si gidici 1i sakat olası bir yabancı sınırı geldiğini hayal edemiyorum

Dün akşam çoğunuzun sövdüğü anlarda bu postu girdim ve Serdar yanıltmadı beni

örnek al

A564SaTCUAAxbzR.jpg

Üst Alt