Serdar Aziz - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Beni çevremde Galatasaray'li Serdar olarak bilirler diye açıklama yapmıştı gelir gelmez. Maşallah Galatasarayli Serdar Fenerbahçe için yandı bitti. Git şimdi fenerine.

Eğer bedelsiz olarak Fener’e gidiyorsa inanılmaz beceriksizlik var kimse kusura bakmasın. Hem yönetimin hem Terim’in iş bilmezliği. Bu adam en iyi Türk stoper net. Bonservisine 4,5 vermişsin , bedavaya en büyük rakibine göndermek nasıl bir ahmaklıktır. Gelecek sene fener toparlar. Serdar , Tolgay falan çok akıllı hamleler bunlar. Büyük ihtimal yabancı sınırlaması tekrar gelecek. Onu da düşünmek gerek...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Eğer bedelsiz olarak Fener’e gidiyorsa inanılmaz beceriksizlik var kimse kusura bakmasın. Hem yönetimin hem Terim’in iş bilmezliği. Bu adam en iyi Türk stoper net. Bonservisine 4,5 vermişsin , bedavaya en büyük rakibine göndermek nasıl bir ahmaklıktır. Gelecek sene fener toparlar. Serdar , Tolgay falan çok akıllı hamleler bunlar. Büyük ihtimal yabancı sınırlaması tekrar gelecek. Onu da düşünmek gerek...

eğer doğru ise 3.6 milyon alacağı varmış ve önümüzdeki sezonun seneliğinide sayarsak 6 milyon kar etmiş oluyoruz...yani ödeseydik bu kadar bonservis isterdik herhalde...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

En iyi türk stoperdi. Çünkü yanında başka türk stoper bulamadığımız için Topal oynuyordu. Bu iyi stoper değildi, Tek vasat türk stoperiydi.

Merih, Ozan, Çağlar’ın yanında bu kazmaya stoper denemez.

İstese ribery gibi ihtarname çeker 30 dakika sonra Fenerbahçe ile anlaşırdı hem bizdeki alacağını almış olurdu hem de Fenerbahçe’den daha iyi ücret alırdı gitmesinin sebebi Fatih Terim’den başkası değil hem oyuncuyu kovacaksın hem alacağını bıralacaksın hem de istanbul dışında takım bul düzenini boz diyeceksin öyle bir dünya yok

TT

adam niye fener'e gitmesin ki, onu anlamadım ben. Sen adamı göndermek istiyor musun? Evet. Adam hem şehir değiştirmemiş olacak, hem ülkenin 2 numaralı kulübüne gidecek..

Burada bence suçlu yok. Neden? Fatih Hoca eğer istemiyorsa yapacak bir şey yok. Yönetime kızıyordum ama vazgeçtim. Çünkü burada sorumlu olan Terim.. Serdar'da bonservisini aldıktan sonra istediği yere gider. Bize ne.

Sahte Galatasaraylıları ortaya çıkaran futbolcumsu sahtekar.

Adam senin en kritik maçlarından birinde gıda zehirlenmesi geçiriyorum diye maça çıkmayacak. Fiziki sakatlık değil uçak yolculuğuna engel olacak mide problemi geçirmesinin üstünden 24 saat geçmeden maldivler plajından fotoğraf verecek.

Takımınızın hocası haliyle bu duruma çok sinirlenip (ki daha önce muhtemelen bu şekilde oynamadığı maçlar olmuş) kadro dışı bırakacak.

Siz suçu bu karaktersiz de değil hocanızda bulacaksınız!

Hadi yallah Serdar’ın peşine, hadi yallah antu’ya... kış kış!

Gündüz kılıç Şanlı Galatasaray tarihi forumu mu???
Bence gavatlar,onursuz, yalama köpekler forumu açıp oraya atın bunları
Fatih Akyel vs ile birlikte
Babam Fener’e gitse o da o foruma gitsin

Şampiyonluğa emek vermiş bir topçuyu yarım yamalak iddialarla laf atılmasına bir anlam veremiyorum. Daha büyük hataları olan topçular bu kulüpte affedildi ve sevildi. Ahmak eleştirilere maruz kalmasına neden olmasını biraz tuhaf buluyorum.

Fenerbahceye bedava giderse bunun sorumlusu yönetim ve Fatih Terim olacaktır. Neyse yolu açık olsun sayonara

Fb için yanıp bittiğinden değil amaç yurtiçinde kalıp, en yüksek meblağı verene gitmektir diye düşünüyorum.Karısı etkili olmuştur yurtiçinde kalma tercihinde zaten. Düzeni bozulmamış olacak İstanbul’daki.
Malesef devir Metin Oktay’ların hüküm sürdüğü devir değil.
Transfer olursa fbye ki öyle görünüyor alacağı yıllığı buna ne fulham verir ne Lazio ne de herhangi diğer bir Türk takımı. İşi bu adamın, parasını bundan kazanıyor.

Taraftar gözüyle gavat derim, profesyonel bakılırsa sen eline verirsen bonservisini mantıken en fazla şeker verene gider derim.

Yolu açık olsun yine de, piyasası olan ve yakın zamanda külübün 4,5M+3 oyuncu verdiği adamı itibarsızlaştırmanın alemi yok durduk yerde. Bırakırsın kadro dışı sene sonu satarsın en kötü en az zararla kurtarttırırsın paçayı.

Üst Alt