Serdar Aziz - Sayfa 199 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Vay be, gecen sezon ne yorumlar yapiliyordu bu konu da, kendisine kaliteli stoper dedigimde bu kazma'nin hangi ozelligi iyi diyenler olmustu, adam birden kiymete bindi iyi mi

Fenere de gitse bizde kalıp affedilse hatta cehennemin dibine de gitse bu adam iyi stoper. Ayrıca yerli. Gönderilme sebebi kötü oyuncu olması değil ki zaten.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakatım deyip, ertesi gün Maldivler'de fotoğraf paylaşması sinir bozucu bir durumdu. Eren Derdiyok da buluttan nem kapıp, sakatlanıyordu. Geçen sene Tolga Ciğerci de öyleydi. Böyle bir profesyonellik anlayışı Galatasaray'a ters.

Uyuşturucu kullanıyor iddiaları gördüm, doğru mudur? Bilgisi olan var mı? Pek yakıştıramadım serdara. Eşiyle çocuğuyla mutlu bir adam keza.
Terim’in tak diye kestirip atması, bırak fedakarlığı,çalışma disiplinini yahut fbyle görüşmesini , daha büyük bir durum olduğunu düşünüyorum. Açıklama da yapılmadı zira.

artık ne zaman top/adam kaçıracak, kırmızı yiyecek diye düşünmeyeceğim, bu işin güzel tarafı. kötü olan ise sanırım para kazandırmadan def edeceğiz :(

ulan sende adam değilmişsin be, fenerden başka takım yokmuydu gidecek, yazık ettin kendine, arenaya her çıktığında küfür yiyip yuhlanacaksın...

Kovulan bir adama hain diyemem ama hem sportif başarı olarak hem de mali olarak bu kadar kötü bir kulübe gitmesini aklım almıyor.. F5in önümüzdeki 5 yılının kapkara olduğunu nasıl göremezsin.. Şanlı tarihimizde yer alma fırsatını kendi ayağıyla tepti

Bedavaya giderse rezillik ve suc tamamen hocada. Ne hemen kadro disi kalacakdi ne IGTV cikip Serdari orda kötüleyecekti.

Hic disariya yaymadan menajerine demeliydi, Serdara iyi teklif getirirsen Serdari satabiliriz diye. Böyle belki adam alacaklarini birakir ve 2-3 milyon bonservis ederdi.

Hoca adamin degerini resmen öldürdü hareketleriyle. Serdar ayni durumda Fenerin oyuncusu olsa bizde bonservis vermemeye calisirdik.

Buda fenerbahceye giderse baya migdesizmis.

Daha 2 3 ay once fenerin futbolcularini dovmuyormuydun sen? Konyada calinan penalti hicmi acitmadi?

Karektersiz

Üst Alt