Serdar Aziz - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Demek öyle yaptı ha,o zaman her yaptığı müdahalede birsey olacak diye korktuğumuz serdarīn ,bundan sonra burnu hep kırılsın.

Çıkan olayları az çok biliyoruz ama daha detaylısını Fatih hoca bilir. Ne kadar önemli bir futbolcu olursa olsun kimse klübün üzerinde değil o yüzden gitmesi isabet oldu. Burada bence eleştirilebilecek tek nokta, gidişi daha iyi yönetilebilirdi.

Teknik olarak ise, evet iyi bir defans oyuncusu ama genel anlamda çok iyi oynadığı maçlarda bile anlık hatalarla çok gol yedik. Kolay gol yeme hastalığımızın sebeplerinden biriydi başka nedenlerle de birlikte. özellikle CL gibi yada derbi gibi maçlarda üst seviyeye çıktığımızda defansif olarak zorlanıyorduk. o yüzden gitmesi bir kayıp değil aksine bir kazanç.

ben fenerbahçeye gittiği için arma öptüğü için birşey demiyorum ama fulham olayı doğruymuş ki seten dedi zaten. adam herşeyi biliyordu transfer döneminde.

ya para için gitti fenere yada has fenerliydi sevdiği klübüne gitti. şahsen ben galatasaraylı olsam (geldiğinde öyle diyordu videosu var) fulhamı tercih ederdim. fulhamda fenerdeki kadar almasa 1.5 cebine garanti girerdi bonservissiz adam diye. belki fazlasınıda alabilirdi bilemeyiz ama demekki fenerliymiş serdar aziz ve iyiki gitmiş. terim inşallah affeder diyordum konusundada yazdım ama hoca görmüş herşeyi.

Bir insanda karakter olmayınca yapacak bir şey yok.Birde alkış tutarsın küfürlü tezahürata ha.Dingil 3 maç oynar sezonu kapatır zaten.Terim hocamdan allah razı olsun bunun gibi parazitleri klüpten temizlediği için.

Siz bu lavuğu bi de bizim maçta görün.Nasıl el kol hareketleri yapacak,hakeme itirazlar vs.Taraffarı yalamak için her çifkefliği yapacak.Ama sayesinde uzun süre sonra orada galibiyet alacağız.

Üst Alt