Serdar Aziz - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

90lar ve 2000'lerin başındaki romantik dönem bitmiş. Artık her şey para. Bir daha hiçbir futbolcuya bu efsane olabilir diye bakmam. Her şey eskide kalmış. Galatasaraylıyım diyen adam gidiyor Fener'e yetmiyor orada bize edilen küfürleri alkışlıyor. Halbuki Serdar'la ilgili ne olumlu düşüncelerim vardı.

Galatasaray'a küfür edilirken armayı öpüp selam veren bir zatın ŞANLI GALATASARAY forumunda işi yok diye düşünüyorum.

Bizde oynarken FB yönetici yakını ve menejeri ile poz vermesini de ayrı bir skandal.

Pislik yuvasına yakışan 1 karakterde olduğunu gösterdi.

İnstagramdan şampiyonluk fotoğraflarını falan da kaldırmış salak. Bir daha koyamayacak muhtemelen.

Bunun başlığının silinmesi gerekir

Kadıköyde
Arenada

Fener maclarının özetini tekrar izleyin
Aleni macı satacak haraketler yapıyo
Bir insan nasıl böyle mallık yapar diyordum mac esnasında herif ajan cıktı

Efsanelerimizin dışında Serdar gibi kestaneler için de gözden gönülden uzak bir yerde ayrı bir forum açılsa çok memnun olurdum. Şöyle çöp tenekesinin altına fena olmazdı.

Bu ite Bülent Korkmaz muamelesi yapıp kadroya ilk yazanlar vardı. Hatta kadro dışı kaldı diye hocaya laf edenler vardı.

Alın size serdar. Tolgayda galatasaraylı diye isteyenlere selam olsun. Bu bizim için,fener taraftarı için,beşiktaş taraftarı içinde geçerli bizim gibi takımlarını temiz seven,saf gönülllü insanları artık günümüz futbolunda zor bulursunuz özellikle futbolculara bu muameleyi asla çekmeyin.

Böyle kestaneler yüzünden efsaneler arasında olan Fatih terime laf etmemek gerektiğini anlamış olmak gerekir.
Senelerce Galatasaray teknik direktörü olmuş, pek çok başarıya imza atmış ve takımın menfaati düşünen bir adamın komisyon yiyor mu diye konusu bile açıldı.
Serdar yüzünden linç edildi.
Kimmiş bu serdar gördük.
Tutturdunuz bir ego diye, önünü alamıyoruz anasını satayım.
Bu olay ders niteliğinde oldu, ama sanmıyorum

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

90lar ve 2000'lerin başındaki romantik dönem bitmiş. Artık her şey para. Bir daha hiçbir futbolcuya bu efsane olabilir diye bakmam. Her şey eskide kalmış. Galatasaraylıyım diyen adam gidiyor Fener'e yetmiyor orada bize edilen küfürleri alkışlıyor. Halbuki Serdar'la ilgili ne olumlu düşüncelerim vardı.

Yerli topçular karaktersiz , yavşak yoksa herkes para için ölmüyor gelen yabancılar kulübe sevdalı olup çıkıyor rakip takımlara gitmek için yanıp tutaşan da yok sneijder , melo , poldi zorla yolladık resmen yerli oyunculardan birine böyle yapmadık yapsak ölene kadar düşmanımız olarak gezerdi ama bu 3 lü ve sayamadım diğer isimler her türlü destek vermeye çalışıyor kulübe.

Abi en son Arda Fener'e gider mi diye telaşlanıyorduk, seviye ne ara Serdar Aziz'e kadar düştü? Hakikaten topçu olsa içim yanmayacak, herif koca devre oynadı yanında 10 profesyonel maça çıkan çocuk kendinden 2 gömlek daha stoper görünüp Avrupa'ya transfer yaptı. Bu arkadaş kariyerinin en verimli çağında Arabistan'dan başka teklif alamayınca Ali Koç'un Azizsilinciliğinden faydalanıp karşı yakaya transfer yaptı. Üzerine bu kadar konuşulmaya değecek adam değil, yok yere bunla karısını yattığı yerden Maldivler'e tatile yollayacaktık, hiç yoktan bu kulübün ekmeğini yemesinden kurtardık kendimizi.

gavat-nedir-nasil-olunur_1235070.jpg

Üst Alt