Serdar Aziz - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Serdar şu hareketleri 2. yarının başından beri sürekli yapıyor hiçbirinde de sarı görmedi bugün Halil Umut Meler olmasa Ali Palabıyık, Fırat Aydınus filan olsa Serdar Falcao'yu vura vura sindirir maçın sonlarına doğru sarı görürdü. Bunlar hakemi o yüzden beğenmiyorlar sert vura kıra oynayamadıkları için eleştiriyorlar :D
Aynen renkdaş. Maçın tüm pozisyonlarının tekrarlarını izledim bence her iki penaltının dışındaki tüm pozisyonarda özellikle faullerde Halil Umut Meler'in tek bir hatası yok. O kadar net faullerki. Bunlar eyyamcı hakeme alışık oldukları için adam gibi maç yönetilince neden kayrılmadık diye ağladılar, yaptığımız yanımıza neden kalmadı diye şaşırdılar.

Kadıköy serisinin sebebi zaten birebirde yaptıkları bu net faullerin hep yanlarına kalmasıydı. Böylece sindiriyorlardı oyun kuramıyorduk. Eyyamcı, korkak hakemlerle çirkefliklerinin üstü hep örtülüyordu. Adam gibi maç yönetilince perişan oldular. Geçen seneki Ali Palabıyık denen kul hakkı yiyen, VAR'a çağırıldığında gol iptal olmasın diye ısrarla izlemeye gitmedi.

O yüzden Halil Umut Meler'i tebrik ederim bu adam kadar cesur hakem görmedim. Aldığı maaş anasının ak sütü gibi helal olsun. Penaltılarda hatalı olduğunu düşünsemde oyunun akışında neredeyse hatasızdı.

Son düzenleme:
Biizdeyken şunun neyini beğeniyordunuz muhabbetini geçelim bu kadar sığ bir mantık olamaz..fenerde ne oynadığı beni alakadar etmez ki bizde böyle rezil oynamadı ayrıca çirkefliği yoktu.... serdarın yıllarca en büyük sorunu sorunu sakatlığı oldu .. Mesela onyekuru da bizde harikaydı monacoya gitti çöp oldu monacodaki formuna bakıp ulan bok gibi adamdı iyi ki gitmiş mi diyecektik ? Şimdi geri geldi yine aslanlar gibi oynuyor... Her takımın ayrı bir havası vardır slimani buradan gitti adam kendini buldu size kalsa o da çöpoğlu çöptü ..

Üst Alt