Serdar Aziz - Sayfa 232 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Kariyerinde derbi galibiyeti yok, tam bir ezik.
Bizde oynarken fb’yi hiç yenemiyordulk. Hatta bu şerro kadıköyde kaleciye verdiği hatalı pası telafi edeyim derken üstüne bir de penaltı yaptırmıştı ve maçı vermiştik.

fb’ye gitti şimdi de orada derbi kazanamıyor, senelerdir bizi yenemiyor ezikler. 😂

çok karaktersiz biri gerçekten ya. izlerken, bakarken iğreniyorum ki bir insan ülkemin düşmanı değilse, insana ya da bir hayvana kasti zarar vermiyorsa iğrenmem kimseden.

para kazanmışsın buradan ekmek yemişsin. üç kuruşa sıradan bir kulüpte oynarken, alıp gelmişler seni. vitrine çıkarmışlar öyle bir şans yakalamışsın burada ne bu terbiyesizlik. her galatasaray maçında yere yatıp bir yerini tutmaktan oyun oynamıyor.

gerçi diğer maçlarda da böyle hiçbir şey olmasa bile sürekli bir ağlama modunda.

bugün de mustafa ile kafa topunda çıktığında adam dokunmamasına rağmen yere attı kendini yazık. insanda omurga, karakter olmalı biraz. bunu taraftarlık bazında söylemiyorum. onu yetiştiren ana babası bile utanıyordur şu hareketlerini görünce.

Çok aşağılık bir herif, bize geldiğinde de herkes sevinirken çok yanlış bir transfer olduğunu söylemiştim. Karaktersiz, yeteneksiz bir futbolcu. Orta sıraya oynayan anadolu takımlarında oynar en fazla.

45 dkda atılması gereken maçı yine kartsız tamamladı donka attığı dirsek sarı kart +penaltı.. Korner çizgisinde kilinca kayması 2. Sariydi .. fbde serdar caner bjkde rossier bu 3 it normal hakem idaresinde 2 maçta 1 kırmızı yer

Üst Alt