# Serdar Aziz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Serdar Aziz

Cevap: # Serdar Aziz

herkes serdar aziz diyor ama aykut demiri alsak daha iyi olur. bursa zaten serdara 10 milyon euro bicer. aykut demir gayet iyi oyuncu. adam hic göze batmıyor gökhan gönül gibi.

Futbolun dili birdir, senelerdir Aykut Demir diyorum. Ama ne yazık ki medya ve sanal alem hangi yerli oyuncuyu şişirirse, taraftarlarda o oyuncuya odaklanıyor. Baska bir oyuncuyu da gözleri görmüyor.

Futbolun dili birdir, senelerdir Aykut Demir diyorum. Ama ne yazık ki medya ve sanal alem hangi yerli oyuncuyu şişirirse, taraftarlarda o oyuncuya odaklanıyor. Baska bir oyuncuyu da gözleri görmüyor.

semihle aykut demir 10 sene götürür bizi. bizim medyada kişilerin cogu toptan anlamıyor zaten. geneli torpilli. benim gökhan gönülden haberim bile yoktu. fenerde nasıl oyuncu oldugunu anladık. bu aykut demirde pozisyon bilgisini begendim. inşallah onu alırız. bu arada bu aykut nurinin bulundugu 17 yaş altı milli takımdaki oyunculardandı.

semihle aykut demir 10 sene götürür bizi. bizim medyada kişilerin cogu toptan anlamıyor zaten. geneli torpilli. benim gökhan gönülden haberim bile yoktu. fenerde nasıl oyuncu oldugunu anladık. bu aykut demirde pozisyon bilgisini begendim. inşallah onu alırız. bu arada bu aykut nurinin bulundugu 17 yaş altı milli takımdaki oyunculardandı.

aynı u17de geleceğin en iyi stoperlerinden gösterilen erkan ferin ve serdar keşçide vardı. erkan ferin 23 yaşında şu anda herhangi bi süperlig ekibinde olursa göstereceği çıkışla bu kapı ona açılır hepten.
91667064eh1.jpg
erkaneyott7.png

2006 2007 sezonunda ibb sporda sağbek oynadı gayet iyiydide. ama sonraları karıştı herşey.

serdar keşçi içinse boyu kısaydı canavaro gibi olcak diyolardı.

Normalde yerli bir defans göbeğinin denenmesine bile karşıyım ama Semih gibi bir istisna ile en azından denenebilir. Benim Aykut transferini istememin nedeni rotasyonda stoperlerimizin biribiri arasında kalite bazında uçurum olmaması yönünde. Görüyoruz işte, Servet oyuna girerken hepimizin yüreği hopluyor. Aykut veya Serdar gibi bir adam girse mekanizma olduğu gibi işler.

ya stoperimizde Semihle Ujfalusi var.Yedek stoperlerimiz şimdilik Servet ve Gökhan.Bursaspor bu adam için en az 5-6 milyon euro ister.Yedekte iyi stoper olsun mantıgı ile bu kadar enayice ne oldugu tam belli olmayan,daha yeni yeni ortalığa çıkan genç bi elemana bu kadar para verilmez.Biz Man City değiliz.Yedek kulübesine tonlarca para ayıramayız.Bana sağ açık lazım sol açık lazım.Elmanderin yanına tabanca gibi forvet lazım.Ne yapayım şimdi bursasporun kim bilir belkide 10 milyon euroluk :yikes: stoperini :Z6:

ya stoperimizde Semihle Ujfalusi var.Yedek stoperlerimiz şimdilik Servet ve Gökhan.Bursaspor bu adam için en az 5-6 milyon euro ister.Yedekte iyi stoper olsun mantıgı ile bu kadar enayice ne oldugu tam belli olmayan,daha yeni yeni ortalığa çıkan genç bi elemana bu kadar para verilmez.Biz Man City değiliz.Yedek kulübesine tonlarca para ayıramayız.Bana sağ açık lazım sol açık lazım.Elmanderin yanına tabanca gibi forvet lazım.Ne yapayım şimdi bursasporun kim bilir belkide 10 milyon euroluk :yikes: stoperini :Z6:

Adnan Polat beni aradı. O'da senin gibi düsünüyomus kardesim.

Ama kendisine dedim ki, baskanım; playofflarda as stoperlerimizden birine birsey olursa ve hemen ertesi macta üzerine G.Zan sakatlanırsa Servet'e kalırız. O zaman ne olur? Herhangi bir cevap veya tepki veremedi :)

Serdar Aziz ligdeki en iyi genc stoper.Elbette eksikleri var ama muthis sogukkanli ve seri. Cok da saglam bir yapisi var. Semih'in ona oranla daha kat etmesi gereken biraz yol var. Gelirse gelecek sezondan itibaren Semih'le cok iyi ikili olabilirler. Aykut iyi bir alternatif olabilir ama Serdar Aziz takimin bankosu olur.

Adnan Polat beni aradı. O'da senin gibi düsünüyomus kardesim.

Ama kendisine dedim ki, baskanım; playofflarda as stoperlerimizden birine birsey olursa ve hemen ertesi macta üzerine G.Zan sakatlanırsa Servet'e kalırız. O zaman ne olur? Herhangi bir cevap veya tepki veremedi :)

doğru servet olmaz çünkü Galatasaray forması altında maç satmıştı sorrrrrry by.

Ah bir umut gelse bizim takıma , ah bir gelse.

Yani kanatlar ile birlikte hücum hattında Amrabat Elmander Umut Olcan...

Arkalarında Selçuk Melo destekli bir orta saha...

Düşünemiyorum...

Hele ki Alper Potuk da alınır ise rotasyonun dibine vurulur.

Yani karşı takımlar illallah der, zaten karşı takımda 60. dakikadan sonra falan çözülür her maç 3-4 gol ile bitmeye başlar.

Abi Umut gelse Elmander ile o karşı defansı ne hale çevirirler ya.

Ömer Toprağı izlemedim ama net söyliyim şu anda Türkiye ligindeki en iyi 3 stoper

Serdar Kesimal

Semih Kaya

Ersan Gülüm

Sonrasında

Serdar Aziz

Egemen Korkmaz

Gurbetçileri tanımıyorum.

Ama Bugün Serdar Aziz Galatasaraya gelirse Ujfalusi Semih Serdar üçlüsünden 2 si oynayacak 1 i oturacak.

Bu imkansız kimse hayal görmesin.

Bursa Serdar´i kolay kolay birakmaz, biraksada 5-10 Milyon arasi bir para isterler. O parayada gidip Ömer Toprak alinabilir. Kimse simdi yoooo Ömer´i birakmazlar demesin. Sen gidip 10Milyon Leverkusen´in önüne koyarsan bal gibi verirler. Onlarda Türk oynatacam diye bir zorunluluk yok. Leverkusen Ömer´in yerini o parayla cok rahat doldurur.

Bunun nedeni Bursaspor'un Bursaspor olması ve Galatasaray'ın da Galatasaray olması. Bursaspor camiası genc bir oyunuyu oynatmayı kaldırabilir, aynı 16'lık Sercan'ın ilk 11'de banko oynattıgı gibi. Galatasaray'da ki baskı ve formanın agırlıgı baskadır. Semih 2008-2009 sezonundaki performansıyla kalibresini az cok belli etmis olsada, bireysel sakatlıkları ve takımdaki bitmek bilmeyen sorunlar derken arada kaynadı gitti.

Milli macları da ara ara izliyorum. Semih'in rakibi durdurmak kadar Serdar Aziz'in acıklarını kapatmakla mesgul oldugundan emin olabilirsin. Zaten Italya macında Semih oyundan cıktıktan sonra o ana kadar duran toplar haricinde pozisyon bulamayan Italya ceza sahamız da cirit atmaya basladı.

Şampiyon Bursaspor, o zaman ki stoperleri bizden iyi olan Bursaspor'da formayı kaptı bir daha vermedi.Birçok Ümit Milli maç izledim hepsinde Serdar Aziz oynuyordu sadece yanındakiler değişiyordu.

Şeref Aydın 28 Aralık 2011 saat 13:51'de Gs Sözlük'te Serdar Aziz için ''semih kaya’yla harika bir ikili olurlar. '' mesajını atmış. Ne dersiniz beyler ? Servet'i gönderip Serdar'ı almak çok mantıklı bence. Eboue yokken Ujfa sağa çekilir :-)

serdar aziz - galatasaray sözlük

Üst Alt